2:2
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha PM - Prague Tigers B 3:4p
5. Jakub Cibulec, 9. Tomáš Melmer, 19. Tommi Fiala - 6. Matyáš Tesař, 10. Matěj Gross, 14. Matyáš Tesař, 37. Jakub Kapras, N Jakub Kapras; rozhodčí: Dominik Schneckmann - Jakub Kubašovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Daniel Kolář ? - Ondřej Feix ?; po třetinách: 2:2, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč Tadeáš Filip , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Jakub Kapras a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč Michal Novotný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Jan Kuba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč Dominik Ciryn , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Matěj Gross , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha PM hráč Tadeáš Filip a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Jakub Kapras a vstřelil gól.
24:00
Zahájení trestná střílení.
24:00
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Jakub Kapras z trestného střílení (3:3).
24:00
23:19
Timeout ACEMA Sparta Praha PM
23:10
Vypadá to zajímavě
21:10
Vyloučen hráč Tomáš Kobrle družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Tommi Fiala bez asistence (3:2).
13:14
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Matyáš Tesař, asistoval Matěj Gross (2:2).
12:00
12:00
09:24
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Matěj Gross, asistoval Josef Renda (2:1).
08:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Tomáš Melmer, asistoval Daniel Kolář (2:0).
05:52
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Matyáš Tesař bez asistence (1:0).
04:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Jakub Cibulec, asistoval Tadeáš Filip (1:-1).