2:0
2:2
- : -

Orel Jednota Troubelice B - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 6:4
5. Petr Pospíšil, 6. Martin Mucka, 20. Štěpán Urbášek, 21. Petr Pospíšil, 32. Štěpán Urbášek, 36. Michal Kuruc - 3. Jiří Havela, 11. Jiří Havela, 27. Michal Běhal, 35. Jan Lipovský; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Spáčil ? - Martin Blaha ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:2;
36:00
35:25
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Michal Kuruc bez asistence (6:4).
34:13
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Jan Lipovský, asistoval Michal Běhal (5:4).
33:23
Timeout TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B
33:23
Vyloučen hráč Štěpán Urbášek družstva Orel Jednota Troubelice B na 2 minuty za sekání.
31:12
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Štěpán Urbášek, asistoval Jiří Kamler (5:3).
26:40
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Michal Běhal, asistoval Radek Navrátil (4:3).
24:00
24:00
20:12
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Martin Spáčil (4:2).
19:01
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Štěpán Urbášek, asistoval Pavel Kamler (3:2).
14:20
Vyloučen hráč Jan Ježek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
10:42
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Jiří Havela, asistoval Jiří Moudrý (2:2).
05:09
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Martin Mucka, asistoval Michal Kuruc (2:1).
04:29
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Michal Kuruc (1:1).
04:00
Vyloučen hráč Radek Navrátil družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:04
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Jiří Havela bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice B: brankář: Martin Spáčil; hráči v poli: Petr Pospíšil, Vojtěch Hanák, Michal Kuruc, Milan Mucka, Jiří Kamler