0:3
4:1
- : -

Florbalová akademie MB "A" - Technology Florbal MB White 5:4pn
14. Petr Čada, 14. Veronika Kolářová, 16. Ondřej Vejběra, 20. Veronika Kolářová, N Tobiáš Vaněk - 4. Marek Macků, 5. Adam Staněk, 5. Michal Řípa, 25. Patrik Šebek; rozhodčí: David Smetana - Ondřej Bekešský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Václav Járka ? - Nikolas Sičák ?, Jiří Procházka ?; po třetinách: 0:3, 4:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "A" hráč Tobiáš Vaněk a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "A" hráč Veronika Kolářová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB "A" hráč Daniel Havelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Adam Staněk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Marek Macků , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Patrik Šebek a vstřelil gól.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:09
Timeout Technology Florbal MB White
24:29
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Patrik Šebek bez asistence (4:4).
19:23
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Veronika Kolářová, asistoval Tobiáš Vaněk (4:3).
15:02
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Vejběra, asistoval Nikola Pikulová (3:3).
13:22
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Veronika Kolářová, asistoval Nikola Pikulová (2:3).
13:13
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Čada bez asistence (1:3).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Procházka družstva Technology Florbal MB White
13:00
13:00
06:09
Vyloučen hráč Christian Bagdaň družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:26
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Michal Řípa, asistoval Štěpán Šenekl (0:3).
04:02
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Adam Staněk, asistoval Patrik Šebek (0:2).
03:34
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Marek Macků bez asistence (0:1).