1:1
0:0
- : -

Tatran OC Šestka Střešovice - ACEMA Sparta Praha BLUE 1:2pn
8. Vilém Šmídl - 8. Jakub Kárník; rozhodčí: Jakub Tázler - Tomáš Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Týc ?, Adam Draslar ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 1:1, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran OC Šestka Střešovice hráč Daniel Péc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč Matyáš Bláha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran OC Šestka Střešovice hráč Matěj Čelakovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč Jakub Mühlfait , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran OC Šestka Střešovice hráč Michal Malhocký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč Josef Sedláček a vstřelil gól.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
22:30
Vyloučen hráč Vilém Šmídl družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
21:26
Timeout Tatran OC Šestka Střešovice
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Draslar družstva Tatran OC Šestka Střešovice
13:00
13:00
07:21
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil Vilém Šmídl bez asistence (1:2).
07:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil Jakub Kárník bez asistence (0:2).
06:04
Vyloučen hráč Jakub Lisa družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za sekání.