1:1
1:1
- : -

Florbalová škola Plzeň bílí - USK Akademik Cheb 2:3p
13. Adam Gašpar, 14. Vlastimil Pinčák - 10. Jakub Vojíř, 20. Václav Müller, 40. Marek Grasu, N Marek Grasu; rozhodčí: Luděk Lejba - František Kavúr; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Filip Šrámek 11 - Jan Radáč 14; po třetinách: 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň bílí hráč Adam Gašpar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva USK Akademik Cheb hráč Jakub Vojíř , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň bílí hráč Matěj Kubeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva USK Akademik Cheb hráč Ar Ngo Phuc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň bílí hráč Vítek Vyčíchlo , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva USK Akademik Cheb hráč Marek Grasu a vstřelil rozhodující gól (2:3).
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Marek Grasu z trestného střílení (2:2).
26:00
25:58
Timeout USK Akademik Cheb
25:17
Vyloučen hráč Jakub Vojíř družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání.
19:27
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Václav Müller bez asistence (2:1).
17:19
Vyloučen hráč Marek Grasu družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za blokování hokejky.
13:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vlastimil Pinčák bez asistence (2:0).
13:00
13:00
12:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar, asistoval Lukáš Fischer (1:0).
09:00
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil Jakub Vojíř, asistoval Ar Ngo Phuc (0:0).