2:1
0:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PSN Tatran Střešovice 3:5
2. Jiří Suchomel, 25. Jiří Suchomel, 30. Michal Konrád - 11. Vojtěch Klápa, 40. Michael Kočandrle, 47. Tomáš Navrátil, 50. Matěj Švarc, 53. Vojtěch Wojnar; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Flek 38 - Tomáš Jurco 13; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:3;
60:00
Střely za třetí třetinu 4:15.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy: Po 2 třetinách soupeř výrazně přitvrdil v soubojích a v herní agresivitě, což nám ale vůbec nechutnalo. Nicméně i takto se dají utkání strhávat na svoji stranu. děkuji soupeři za utkání a přeji příjemnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů pana trenéra Jana Pojara: Věděli jsme, že nás dnes nebude čekat jednoduché utkání. 2 třetiny nám soupeř ukazoval efektivitu zakončení a nám se ne úplně dařilo. Díky většímu nasazení ve 3. třetině bereme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:50
Jedlička ještě zkouší stáhnout vedení, ale bez výsledku.
58:58
Tatran se snaží jenom tahat čas a hra tomu zákonitě odpovídá.
56:36
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:36
Vyloučen hráč Matěj Šebek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
55:18
Fanoušci nesouhlasí se signalizací vyloučení proti domácímu celku.
53:33
Pokyny trenéra domácích Romana Jandy jsou jasné a stručné: "BĚŽ! BĚŽ! BĚŽ!".
52:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Tomáš Jančík (3:5).
51:41
Po několika minutovém tlaku Tatranu, Vojtěch Dvořák radši vyhazuje míček aby on i jeho spoluhráči mohli vystřídat.
49:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Vojtěch Wojnar (3:4).
48:14
Pražští si asi o přestávce dali nějaký dobrý šumák do pití, protože po hřišti lítají jak fretky.
46:57
Kozák namazal přímo před svoji bránu. Ale fujky!
46:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Ondřej Papoušek (3:3).
45:07
Ke stropu. Tam mířila druhá střela v oslabení Kočandrleho.
44:35
Flek vytáhl střelu Kočandrleho konečky prstů.
43:26
Vyloučen hráč Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
42:24
Tvrdou hru hostů okusil už poněkolikáté i brankář domácích.
41:27
Kos vyslal nahrávku za soupeřovu bránu v domnění že tam najde spoluhráče, který tam ale není.
40:27
I po přestávce Tatran pokračuje v tvrdé hře. Tentokrát to schytal Indruch do zad.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu 6:14.
40:00
39:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval David Chochlovský (3:2).
39:08
Jedličkova střela končí za bránou Tatranu.
36:57
Z ochozů se ozývají že by měli rozhodčí už někoho vyloučit, jinak by se to mohlo zvrtnout. Mají trochu pravdu protože hráči Tatranu začali hrát tvrdší florbal, kdy bezhlavě jdou do každého souboje.
36:04
Lukáš Dvořák se z obrany vydal na výlet . Objel Bránu hostí, vrátil se na půlku hřiště a ještě stihl vystřelit.
34:53
Suchomel šel odvážně do souboje se Šepkem. Souboj ale neustál a odrazil se od tatranského hráče.
32:03
Klápa objel Indrucha, který stál jako sloup.
30:43
Kouřil měl teď dvě možnosti co udělat. Vystřelit na bránu hostí nebo nahrát na Indrucha. Volí první možnost a jeho střela je sražena za mantinel.
29:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (3:1).
26:14
Flekova oblast působení je dneska večer opravdu velká. Nebojí se skočit ani po míčku, který se kutálí i metr od hranice brankoviště.
24:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (2:1).
24:02
Backhand jak od Nadala. Konrád nahodil míček před bránu a Suchomel tenisovým úderem usměrnil míček do brány.
23:33
Flek opět drží svůj tým nad vodou.
22:39
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Ondřej Papoušek.
22:39
Flek typickým lachtaním skokem likviduje nájezd Tatranu.
20:48
Jedlička trefil břevno, od toho se to odrazilo před brankovou čárů.
18:45
Gullivers čelí velkému tlaku ze strany Tatranu.
16:01
Švarc odpálil střelu dlouhého doletu. Ta ale Flekovu bránu minula.
15:10
Novotnému se povedlo napravit předchozí chyby tím, že dokázal obrat v souboji v rohu hráče hostů o míček.
12:24
Novotnému se nepovedlo procpat míček přes Maňoura a to se nelíbí fanouškovi brněnského celku.
11:42
Místy to vypadá jako souboj mušketýrů.
10:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Vojtěch Wojnar (1:1).
09:41
Obrané duo Malý, Dvořák zachytávají nahození Tatranu do předbrankové oblasti Gulls.
08:36
Brankář hostí, Jurco chytá dvě po sobě jdoucí střely Jedličky.
07:31
Gullivers se nemohou dostat přes vytaženou obranu Tatranu.
04:58
Papoušek vyzkoušel postavení domácího gólmana a ten obstál.
03:13
Kouřil mohli pálit z předbrankové oblasti, míček mu ale sjel.