3:4
1:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:7
1. Filip Folauf, 16. Filip Folauf, 30. Erik Papež, 32. Dominik Šimáně, 36. Jiří Kratina, 45. Filip Folauf - 23. Vilém Kavan, 26. Matyáš Velc, 28. Ondřej Hurt, 28. Adam Kocián, 51. Lukáš Kašpar, 53. Tomáš Dibelka, 54. Matyáš Velc; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jan Linhart 19 - Roman Nový 19; po třetinách: 2:0, 3:4, 1:3;
60:00
Je tu konec, který byl opravdu hodně přiostřený. Sparta z něho vychází vítězně.
60:00
Počet střel třetí třetiny: 8:9
60:00
Hráčem utkání je hráč ACEMA Sparta Praha UNYP #15 Matyáš Velc.
60:00
Nejlepším hráčem domácích je #38 Jan Malič.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme měli pasáže, kde jsme nehráli dobře, ale dařilo se nám hrát špatně co nejlépe to šlo. Rozhodla naše produktivita v zápase a vůle ve třetí třetině. Děkuji fanouškům a soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: hra nebyla úplně špatná, a to jak do obrany, tak i do útoku. i když, samozřejmě, to může být lepší a chceme být a budeme lepší. nicméně pět ze sedmi gólů naprosto úplně stejných po naprosto úplně stejných individuálních chybách. nicméně výsledkem je, že nemáme body žádné. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům.
60:00
59:00
Běží poslední minuta zápasu.
58:54
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
57:42
Bohemians napadá i v oslabení a dokázala si vytvořit několik šancí.
56:17
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra na zemi.
56:17
Dokázal zachránit tým před dalším inkasováním, rozhodčí jeho počínání označil za hru na zemi.
53:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Jan Vochyán (6:7).
53:26
Hosté podruhé obrací stav utkání ve svůj prospěch.
52:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka bez asistence (6:6).
52:09
Tvrdá střela našla branku a zápas je potřetí vyrovnán.
50:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Lukáš Dubský (6:5).
50:26
Hosté snižují, což by mohlo hodně přiostřit konec utkání, které už od druhé třetiny je velice tvrdé.
47:40
Z lavičky hostů zaznívají ostrá slova o rozhodčích i o soupeři.
44:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Michal Vojtíšek (6:4).
44:53
Tentokrát domácí čtyřčlennou obranu hostů překonali a podruhé v zápase vedou o dvě branky. Hattrick dovršil #23 Filip Folauf.
44:03
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
44:03
Třetí trest, třetí Sparťan. Uvidíme, jestli znovu přestojí oslabení.
43:01
Sparta je znovu v plném počtu a dokázala si uhlídat jedogólovou ztrátu. Výborná práce.
42:28
Početní převahu se domácím nedaří proměnit v gól.
41:00
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
41:00
Třetí třetina znovu začíná ostře, místo gólu vyloučením.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: 10:9
40:00
Opravdu divoká druhá třetina nás posunula v gólech, ovšem vítěze nemůžeme určit, protože obě strany hrají velice aktivně a snaží se ze všech sil urvat vítězství.
40:00
39:40
Konec zápasu je ještě rychlejší, hra se přesouvá od brány k bráně rychleji než oči všech diváků.
38:42
Odražený míček zasáhl hlavního pořadatele do ramene.
35:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina bez asistence (5:4).
35:55
Domácí využili přesilovky a znovu se dostávají do vedení, viditelně se oklepali od přívalu branek hostů v prvních 8 minutách druhé třetiny.
34:21
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
34:21
První vyloučený hráč dnešního utkání, které je drobnějších přestupků a faulů plné.
31:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně bez asistence (4:4).
31:50
Domácí znovu vyrovnávají zápas, tentokrát #99 Dominik Šimáně.
31:00
Trenér domácích se domáhá spravedlnosti za přestupky hostů. Rozhodčí ho pouze vyslechl a zápas pokračuje beze změny dál.
29:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Tomáš Otcovský (3:4).
29:43
Po neúspěchu hostů domácí #92 Erik Papež snižuje na 3:4.
27:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Jakub Ucháč (2:4).
27:49
Sparta dává další gól, tentokrát #74 Adam Kocián. Výměna stran očividně Spartu pozvedla.
27:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Matyáš Velc (2:3).
27:07
#93 Ondřej Hurt posílá Spartu do vedení.
26:42
Domácí byli blízko dalšího gólu míček se nedostal přes brankovou čáru.
25:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Šterbák (2:2).
22:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan bez asistence (2:1).
22:33
Výbornou individuální práci předvedl #46 Vilém Kavan, přešel přes tři hráče a trefil levou šibenici. Sparta snižuje na 1:2.
21:46
Hosté rozehrávají 2 metry od branky, obranou stěnu nepropálili.
20:01
Zápas pokračuje a mi jsme zvědaví, jak pomůže hostům změna stran.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny: 7:8
20:00
Hosté nedokázali proměnit několik přečíslení, což je nyní staví do pozice prohrávajících. Utkání ovšem bude pokračovat a Sparta bude bojovat dál.
20:00
19:08
V závěru první třetiny jdou hosté pořádně do těla. Nejeden hráč končí na zemi.
18:00
Pár minut již hosté neohrozili branku domácích, nedokáží přejí přes obraný val zeleno-bílých dresů.
15:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jiří Kratina (2:0).
15:43
Domácí využili výhodnou pozici při rozehrávce po autu a #23 Filip Folauf trefil vzdálenější šibenici.
13:20
Hosté byli opravdu blízko k vyrovnání, domácí zachránila tyč.
11:42
Domácí sice 2 minuty drželi míč, nicméně kombinace nepřinesla žádnou výhodnější pozici.
09:36
Konflikt dvou hráčů způsobil ztrátu boty hráče hostů, hra tak musela být přerušena.
06:22
Další výraznější šance domácích, opět mimo.
03:38
V zakončení nejsou domácí příliš důslední. Další střely končí mimo bránu.
01:55
Hosté možnost vyrovnat prozatím odmítají.
00:42
00:42
Domácí se ujímají velmi brzo vedení.
00:39
Zápas začíná velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Jan Vochyán, Daniel Fišer, Vilém Kavan, Šimon Špaček, Tomáš Dibelka
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Filip Folauf, Jan Malič, Michal Vojtíšek, Jiří Kratina, Vojtěch Bílek