- : -
FBC Přerov
FBS Olomouc

FBC Přerov - FBS Olomouc 7:8
1. Matěj Porvol, 2. Maxim Šefčík, 6. Radim Hradil, 21. Matěj Sedláček, 25. Martin Stibor, 43. Maxim Šefčík, 45. Kryštof Burda - 4. Dušan Soušek, 10. Jindřich Bernard, 21. Martin Ambrož, 22. Tomáš Jelínek, 23. Tomáš Jelínek, 24. Tomáš Jelínek, 38. Jan Mádr, 42. Jan Mádr; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Vojtěch Koutný ? - Martin Navrátil ?; po třetinách: 3:2, 2:4, 2:2;
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Senzace. Vyhráli jsme první koš po 4 výhrách. Chválím hráče za výkon, bojovnost. I v zápase s Přerovem jsme více bojovali a chtěli vyhrát. No nic, jdeme slavit. V kabině se začíná mluvit o plnovousu. Děkuji soupeři za férové utkání a těším se další vzájemné utkání v prvním koši.
45:00
44:59
Komentář trenéra Přerova: Vstup do utkání byl famózní, první tři střely = dva góly. Kritická pro nás byla druhá třetina. Prvních deset minut jsme spali, soupeře jsme pustili do utkání a poté si jej pohlídal. Gratulace Olomouci k výhře skupiny v koši A! Mančafty OL. kraje TOP 2 v divizi E.
44:58
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Radim Hradil (7:8).
42:18
Timeout FBC Přerov
42:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Michal Hrabica (6:8).
41:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Mádr, asistoval Martin Ambrož (5:8).
37:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Mádr, asistoval Lukáš Vachutka (5:7).
34:51
Vyloučen hráč Radim Hradil družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
31:31
Vyloučen hráč Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:14
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Martin Stibor, asistoval Matěj Sedláček (5:6).
23:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Štrbák (4:6).
22:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Lukáš Vachutka (4:5).
21:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval David Kotek (4:4).
20:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Ambrož, asistoval Lukáš Vachutka (4:3).
20:01
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Radim Hradil (4:2).
15:00
15:00
09:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jindřich Bernard, asistoval David Kotek (3:2).
07:49
Vyloučen hráč Dominik Pělucha družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
05:21
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Radim Hradil, asistoval Matěj Porvol (3:1).
03:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dušan Soušek, asistoval Antonín Mikulík (2:1).
03:15
Vyloučen hráč Lukáš Vachutka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:41
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Kryštof Burda (2:0).
00:37
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Porvol, asistoval Adam Pospíšilík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gabzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, David Kotek, Jan Kopecký, Jindřich Bernard, Tomáš Jelínek