4:2
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 7:4
3. Jonáš Mědílek, 14. Jonáš Mědílek, 19. Tomáš Třešňák, 24. Jan Čečetka, 27. Marek Svoboda, 27. Aleš Kaválek, 35. Tomáš Třešňák - 2. Jiří Kramer, 17. Michal Zaplatílek, 25. Jiří Kramer, 44. Tomáš Havlík; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Seidl 16 - Vojtěch Mikšík 18; po třetinách: 2:1, 4:2, 1:1;
45:00
Střely po třetí třetině: Náchod 6, Špindl 6
45:00
43:30
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Havlík, asistoval Jan Černý (7:4).
36:06
Vyloučen hráč Jan Černý družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za špatné střídání.
34:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Třešňák, asistoval David Cejnar (7:3).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: Náchod 12, Špindl 6
30:00
26:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek bez asistence (6:3).
26:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Marek Svoboda, asistoval David Cejnar (5:3).
24:27
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Jiří Kramer, asistoval Vojtěch Pršala (4:3).
23:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Čečetka, asistoval Filip Pajkrt (4:2).
23:36
Čečetka senior si právě zahrál na Švéda a vymetl šibenici z nulového úhlu
18:40
Grulich a jeho pumelice z půlky
18:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Třešňák, asistoval Martin Čečetka (3:2).
16:39
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Michal Zaplatílek bez asistence (2:2).
15:00
15:00
Střely v první třetině: Náchod 7, Špindl 8
15:00
13:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jonáš Mědílek, asistoval Marek Svoboda (2:1).
13:49
Mědílek a jeho druhý gól
08:52
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.