4:1
5:2
- : -

HAGA Pardubice - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10:5
3. Ondřej Pátek, 17. Ondřej Pátek, 17. Jaroslav Wohlhöfner, 19. Jaroslav Wohlhöfner, 20. Daniel Pilný, 33. Martin Drápalík, 34. Ondřej Pátek, 35. Daniel Pilný, 40. Ondřej Pátek, 45. Ondřej Pátek - 9. Rudolf Suk, 10. Stanislav Karban, 25. Stanislav Karban, 37. Petr Janíček, 42. Martin Heřmanský; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Vraný 23 - David Stibor 10, Karel Godár 14; po třetinách: 1:2, 4:1, 5:2;
45:00
44:18
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Jaroslav Wohlhöfner (10:5).
41:21
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský, asistoval Pavel Kuneš (9:5).
39:35
Vyloučen hráč Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:35
Vyloučen hráč Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
39:07
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Ondřej Pátek bez asistence (9:4).
36:23
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (8:4).
34:54
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pilný, asistoval Lukáš Samek (8:3).
33:02
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Daniel Pilný (7:3).
32:06
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Drápalík, asistoval Miroslav Zajíček (6:3).
30:00
30:00
24:39
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Stanislav Karban, asistoval Martin Teuber (5:3).
19:56
Vyloučen hráč Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za držení.
19:33
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pilný bez asistence (5:2).
18:44
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jaroslav Wohlhöfner, asistoval Martin Drápalík (4:2).
17:14
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Godár družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
16:17
16:03
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Jan Seiner (2:2).
15:00
15:00
09:24
08:26
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Martin Heřmanský (1:1).
06:59
Vyloučen hráč Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Martin Heřmanský, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš