0:2
- : -
DTJ Trutnov

IBK Hradec Králové B - DTJ Trutnov 2:7
11. Kateřina Hušková, 14. Lenka Řezníčková - 1. Denisa Jechová, 5. Veronika Štěpánská, 11. Veronika Štěpánská, 20. Denisa Jechová, 22. Denisa Jechová, 38. Hana Dostálková, 45. Veronika Štěpánská; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Pavel Špryňar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Anna Kunčíková 26 - Natálie Popková 29; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:2;
45:00
44:59
Střely na branku ve 3. třetině: Domácí 14 Hosté 14
44:34
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Denisa Jechová (2:7).
37:18
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Hana Dostálková, asistoval Veronika Štěpánská (2:6).
30:11
Vyloučen hráč Denisa Jechová družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve 2. třetině: Domácí 10 Hosté 10
22:10
Vyloučen hráč Lucie Linhartová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
21:55
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová, asistoval Veronika Štěpánská (2:5).
19:05
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová, asistoval Veronika Burdiláková (2:4).
15:00
15:00
14:59
Střely za 1. třetinu: Domácí 7 Hosté 9
13:09
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Kristýna Rejmanová (2:3).
10:22
10:02
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Hušková, asistoval Lenka Karalová (1:2).
04:45
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Soňa Štěpánská (0:2).
00:05
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Denisa Jechová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů DTJ Trutnov:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Anna Kunčíková; hráči v poli: Lucie Linhartová, Pavla Soukupová, Kristýna Rejmanová, Karolína Kovářová, Lucie Tichá