1:1
1:0
- : -

TEXAS LONGHORNS - Florbal TJ Kobylisy B 3:2
15. Martin Tomek, 24. Jakub Trmota, 43. Josef Adamík - 5. Roman Svrček, 20. Lukáš Panenka; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0;
45:00
42:34
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Josef Adamík, asistoval David Musil (3:2).
33:41
Vyloučen hráč Jiří Petr družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:19
Vyloučen hráč Vladimír Bradáč družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
23:56
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jakub Trmota, asistoval Martin Vichnar (2:2).
19:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Daniel Havlíček (1:2).
18:14
Trestné střílení družstva TEXAS LONGHORNS neproměnil Michal Sládek.
17:57
Vyloučen hráč David Musil družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Martin Tomek, asistoval David Musil (1:1).
07:06
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hra na zemi.
04:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Roman Svrček, asistoval Jan Lubina (0:1).
04:11
Vyloučen hráč Martin Tomanec družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Ctirad Malina, Dominik Chlum, Roman Svrček, Jan Hrdlička, Jan Lubina