3:1
0:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - FbŠ Bohemians C 4:6
5. Daniel Havlíček, 20. Vojtěch Švara, 28. Daniel Havlíček, 29. Lukáš Panenka - 2. Ondřej Novák, 4. Martin Šimek, 11. Ondřej Novák, 26. Daniel Menhart, 44. Matyáš Bílek, 45. Daniel Menhart; rozhodčí: Martin Pavlík - Jan Brak; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Michael Zelený ?; po třetinách: 1:3, 3:1, 0:2;
45:00
44:24
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Daniel Menhart, asistoval Ondřej Novák (4:6).
43:27
Timeout Florbal TJ Kobylisy B
43:27
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matyáš Bílek, asistoval Martin Šimek (4:5).
35:18
Vyloučen hráč Jakub Batěk družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za opakované přestupky.
30:00
30:00
28:09
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Matěj Bouček (4:4).
27:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Lukáš Panenka (3:4).
25:27
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Daniel Menhart, asistoval Martin Šimek (2:4).
19:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Vojtěch Švara, asistoval Daniel Havlíček (2:3).
15:00
15:00
10:39
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Ondřej Novák, asistoval Adam Vojkůvka (1:3).
04:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Matěj Bouček (1:2).
03:36
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Šimek bez asistence (0:2).
01:29
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Ondřej Novák, asistoval Václav Pechman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians C:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Ctirad Malina, Dominik Chlum, Roman Svrček, Jan Lubina, Lukáš Janů