2:0
7:1
- : -

Klub SPV Slovan Pardubice - Klub SPV Pardubice B 14:1
5. Martin Pova, 6. Martin Pova, 7. Martin Wróbel, 8. Tomáš Jirsa, 13. Tomáš Jirsa, 17. Martin Pova, 21. Miloslav Zavoral, 32. Martin Pova, 32. Dominik Čech, 43. Martin Pova, 43. Dominik Čech, 44. Tomáš Jirsa, 45. Roman Kábele, 45. Roman Kábele - 42. Luboš Drahozal; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Tomáš Šimon; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Evžen Vokál 5 - Petr Šimon 8; po třetinách: 5:0, 2:0, 7:1;
45:00
44:30
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Roman Kábele, asistoval Martin Pova (14:1).
44:10
43:28
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Tomáš Jelínek (12:1).
42:51
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Dominik Čech bez asistence (11:1).
42:36
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Michal Talacko (10:1).
41:13
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Luboš Drahozal bez asistence (9:1).
39:59
Vyloučen hráč Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
31:32
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Dominik Čech, asistoval Miloslav Zavoral (9:0).
31:24
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Tomáš Cabrnoch (8:0).
30:00
30:00
20:15
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Evžen Vokál (7:0).
18:50
16:45
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Tomáš Cink (6:0).
15:00
15:00
12:11
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Dominik Čech (5:0).
09:45
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
07:21
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Miloslav Zavoral (4:0).
06:17
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Wróbel, asistoval Tomáš Cink (3:0).
05:04
04:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Krejčí a Tomáš Šimon.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice B:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Slovan Pardubice: brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, Miloslav Zavoral, Tomáš Cabrnoch, Tomáš Jirsa, Dominik Čech