0:2
0:4
- : -

HAGA Girls Pardubice - FTC Vysoké Mýto 1:12
6. Jana Sochová - 2. Tamara Adámková, 3. Denisa Peroutková, 5. Kateřina Vaňásková, 7. Tamara Adámková, 9. Tamara Adámková, 9. Tereza Beránková, 14. Tereza Beránková, 24. Denisa Peroutková, 25. Tereza Beránková, 27. Tereza Beránková, 29. Monika Veselá, 36. Tamara Adámková; rozhodčí: Ondřej Kroutil - Patricie Šedivá; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Bára Zemánková 31 - Adéla Nováková 12; po třetinách: 1:6, 0:2, 0:4;
36:00
35:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tamara Adámková, asistoval Denisa Peroutková (1:12).
34:52
Blíží se poslední minutka tohoto zápasu, a hra se začíná zrychlovat.
28:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Monika Veselá, asistoval Magdaléna Baťová (1:11).
27:50
Pardubice se nevzdávají i s takovým skórem se snaží snížit.
26:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Beránková, asistoval Lucie Potštejnská (1:10).
25:25
Vysokému Mýtu se třetí třetina vyloženě daří, a Pardubice bez pochyby zvládají soupeřům útok.
24:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Beránková, asistoval Denisa Peroutková (1:9).
24:00
24:00
23:59
Počet střel za první a druhou třetinu celkem, Pardubice 8 - 23 Vysoké Mýto.
23:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková, asistoval Tereza Beránková (1:8).
23:15
Na super zápas v hledišti hledí 68 diváků, moc děkujeme!
20:04
Hra se rozplývá po celém hřišti, hráčky neustále mění pozice a tak hra získává neskutečné obrátky.
11:36
Poslední 3 minutky Pardubice odolávají vysokomýtskému nátlaku před bránou. Neskutečné zákroky!
08:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Beránková bez asistence (1:6).
08:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tamara Adámková, asistoval Tereza Beránková (1:5).
06:40
05:57
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Jana Sochová, asistoval Nikola Procházková (1:3).
05:57
Pardubické hráčky rozehrávají z půlící čáry.
04:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kateřina Vaňásková, asistoval Jolana Mihulková (0:3).
04:40
Vysoké Mýto skvěle ubránilo a svým útokem se dostávají až za čáru golmana
03:02
Hráčky z Pardubic se rychlou obranou dostávají k míčku a zakládají útok.
02:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková, asistoval Lucie Potštejnská (0:2).
01:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tamara Adámková, asistoval Monika Veselá (0:1).