2:2
2:1
- : -

IBK Hradec Králové - HAGA Girls Pardubice 7:4
6. Nikol Trávníčková, 9. Vendula Volejníková, 11. Anna Dušková, 20. Tereza Těšitelová, 23. Anna Dušková, 27. Nikol Trávníčková, 32. Tereza Těšitelová - 3. Andrea Chybová, 19. Pavlína Švestková, 21. Andrea Chybová, 29. Andrea Chybová; rozhodčí: Tomáš Haufer - Patrik Csicsó; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 19 - Bára Zemánková 18; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:1;
36:00
34:32
Timeout HAGA Girls Pardubice
32:55
Vyloučen hráč Anna Dušková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
31:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Těšitelová, asistoval Eliška Mačí (7:4).
28:55
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Andrea Chybová bez asistence (6:4).
26:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Nikol Trávníčková bez asistence (6:3).
24:45
Vyloučen hráč Eliška Krajňáková družstva HAGA Girls Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
23:11
A Hradec ničí brankáře Hagy stejně rychle jako Atila vypnul Vémolu ve svém zápase
22:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Dušková, asistoval Eliška Mačí (5:3).
21:40
A v hale se nám objevuje stejný počet diváků, jako na koncertu Live aid ve Wembley
20:06
19:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Těšitelová bez asistence (4:2).
18:59
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Pavlína Švestková, asistoval Andrea Chybová (3:2).
13:22
Vyloučen hráč Jana Sochová družstva HAGA Girls Pardubice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Dušková, asistoval Nikol Trávníčková (3:1).
08:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Vendula Volejníková, asistoval Lucie Melicharová (2:1).
05:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Nikol Trávníčková, asistoval Anna Dušková (1:1).
02:13
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil Andrea Chybová, asistoval Bára Zemánková (0:1).