3:3
3:3
- : -

SK DESPERADOS - AIK Steel Kladno 8:7
13. Jakub Květoň, 15. Lukáš Nekola, 19. Jiří Jakoubek, 22. Filip Pacan, 29. Lukáš Nekola, 39. Lukáš Nekola, 40. Jiří Jakoubek, 42. Jakub Mudra - 15. Jakub Neradil, 19. David Schneider, 21. Ondřej Hrdlička, 25. Michal Kárník, 33. Jaroslav Chalupný, 43. Jakub Neradil, 45. Ondřej Hrdlička; rozhodčí: Luděk Lejba - František Kavúr; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Terezie Květoňová ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 2:1, 3:3, 3:3;
45:00
44:34
Timeout AIK Steel Kladno
44:34
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Ondřej Hrdlička, asistoval Jiří Šimon (8:7).
42:05
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Neradil, asistoval Jaroslav Chalupný (8:6).
41:06
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Mudra, asistoval Martin Tučný (8:5).
40:16
Vyloučen hráč Jaroslav Chalupný družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání.
39:37
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jiří Jakoubek bez asistence (7:5).
38:58
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jakub Květoň (6:5).
32:22
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jakub Neradil (5:5).
30:00
30:00
28:36
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Filip Pacan (5:4).
24:36
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Michal Kárník, asistoval Jaroslav Chalupný (4:4).
21:23
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan bez asistence (4:3).
20:08
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Ondřej Hrdlička bez asistence (3:3).
18:40
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jiří Jakoubek bez asistence (3:2).
18:10
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil David Schneider bez asistence (2:2).
15:00
15:00
14:52
14:18
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Neradil, asistoval David Schneider (1:1).
12:47
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň, asistoval Lukáš Nekola (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a František Kavúr.
00:00
00:00
Line-up hostů AIK Steel Kladno: brankář: Jiří Šimon; hráči v poli: Daniel Hadaš, David Schneider, Jaroslav Chalupný, Jakub Neradil