0:9
2:2
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:14
11. Martin Vlastník, 40. Jakub Klikar, 44. Leoš Bárta - 1. Tomáš Havel, 4. Vojtěch Marel, 9. Karel Vašák, 16. Vojtěch Marel, 19. Tomáš Havel, 20. Pavel Kraus, 20. Vojtěch Marel, 21. Pavel Prokůpek, 23. Tomáš Havel, 24. Karel Vašák, 26. Tomáš Havel, 29. Kristián Hráský, 42. Tomáš Havel, 43. Tomáš Havel; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Paar 26 - Vojtěch Benák 8, Vojtěch Mazák 10; po třetinách: 1:3, 0:9, 2:2;
45:00
43:09
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Leoš Bárta, asistoval David Jedlička (3:14).
42:47
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Havel, asistoval Vojtěch Marel (2:14).
41:38
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Havel bez asistence (2:13).
39:06
Vlastní branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jakub Klikar (2:12).
36:53
Trestné střílení družstva FBC SION - DDM Nová Generace neproměnil Tomáš Vavřička.
31:25
Vyloučen hráč Lukáš Ševčík družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:42
Vyloučen hráč Pavel Prokůpek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
28:03
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Kristián Hráský bez asistence (1:12).
25:16
25:00
Vyloučen hráč Jan Tejkal družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:33
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Vašák, asistoval Vojtěch Marel (1:10).
22:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Havel, asistoval Karel Vašák (1:9).
20:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Pavel Prokůpek bez asistence (1:8).
19:57
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Vojtěch Marel, asistoval Karel Vašák (1:7).
19:45
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Pavel Kraus, asistoval Kristián Hráský (1:6).
18:35
15:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Vojtěch Marel bez asistence (1:4).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Mazák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
15:00
15:00
10:23
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Vlastník, asistoval Jan Diviš (1:3).
09:20
Vyloučen hráč Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování hokejky.
08:47
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Vašák bez asistence (0:3).
04:11
Vyloučen hráč Tomáš Havel družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
03:25
00:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Vojtěch Benák; hráči v poli: Ondřej Balcar, Matěj Voves, Tomáš Havel, Karel Vašák, Vojtěch Marel
00:00
Line-up domácích FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Daniel Paar; hráči v poli: Leoš Bárta, David Jedlička, Adam Jedlička, Martin Vlastník, Lukáš Ševčík