0:0
4:2
- : -

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBC SION - DDM Nová Generace 4:4
34. Daniel Hýsek, 34. David Mlynář, 40. David Mlynář, 44. David Štěrba - 4. Matěj Horyna, 13. Jan Diviš, 39. Tomáš Vavřička, 45. Lukáš Ševčík; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Tadeáš Kocián 34 - Daniel Bárta 31; po třetinách: 0:2, 0:0, 4:2;
45:00
44:21
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Lukáš Ševčík, asistoval Adam Jedlička (4:4).
43:59
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Štěrba, asistoval David Ouzký (4:3).
43:37
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za blokování hokejky.
39:17
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Mlynář z trestného střílení (3:3).
38:20
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Tomáš Vavřička bez asistence (2:3).
38:20
Vyloučen hráč Tomáš Vak družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování.
33:53
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Mlynář bez asistence (2:2).
33:35
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Daniel Hýsek, asistoval David Štěrba (1:2).
30:00
30:00
22:47
Vyloučen hráč Vít Školník družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
12:27
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jan Diviš, asistoval Lukáš Ševčík (0:2).
07:11
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání.
03:43
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Matěj Horyna bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Daniel Bárta; hráči v poli: Leoš Bárta, David Jedlička, Lukáš Ševčík, Adam Jedlička, Martin Vlastník