1:1
0:3
- : -

ŽSK Třemošnice - HAGA Pardubice 5:5
2. Daniel Krška, 9. Daniel Krška, 13. Daniel Krška, 15. Tadeáš Oswald, 26. Tadeáš Oswald - 3. Emma Kačírková, 23. Adham El Walily, 37. Pavel Barák, 40. Adham El Walily, 42. Filip Voženílek; rozhodčí: David Richter - Dominik Czeszewski; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Tomáš Benda 58 - Tomáš Pávek 15; po třetinách: 4:1, 1:1, 0:3;
45:00
44:59
Máme zde konec utkání. Tento zápas nemá nemá ve světě florbalu obdoby. Loučí se s vámi komentátoři Jiří Toman a Vojtěch Nunvář, děkujeme že jste sledovali tento přenos .
41:01
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Filip Voženílek, asistoval Jan Žďárský (5:5).
41:01
HAGA opět ukazuje svůj bezkonkureční styl hry 5 na 4 celou třetí třetinu. Je vyrovnáno.
40:04
Zajímavá standartní situace před brankou soupeře v podání Pardubic skončila fiaskem. Hráči Třemošnice soupeře znovu psychicky rozhodili, a proto nebyli schopni trefit bránu.
39:43
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily, asistoval Pavel Barák (5:4).
39:43
Pardubice snižují po krásné akci na 5:4. (dpp- akci jsem neviděl, předpokládám že byla krásná)
38:10
Brankář Třemošnice ukázal obrovské umění aplikované psychologie tím, že nechal hráči Pardubic celou bránu otevřenou. Ten byl tímto způsobem hry tak ohromen, že trefil tyč.
37:21
Pardubice si očividně nejspíše uvědomili, že od začátku třetiny hrají proti čtyřem hráčům na druhé straně. Jejich tlak nezná mezí, můžeme jenom čekat, až budou odměněni dalším golem.
36:40
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Pavel Barák bez asistence (5:3).
36:40
Obrovskou houževnatost před bránou prokázal hráč číslo 29, poté co napotřetí dorazil míček do brány soupeře. Následuje timeout Třemošnice.
35:42
"Proč, Pájo, vždyť ty jseš inteligentní kluk" zaznělo ze střídačky Pardubic, po ztraceném míčku na útočné polovině.
34:34
Hráč číslo 7 po úspěšně odbráněné přesilovce dokulhal zpět na své místo na střídačce, HAGA pokračuje ve hře ve čtyřech.
32:36
Vyloučen hráč Daniel Krška družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:36
Zraněný a kulhající, avšak statečný a hrající, Hráč s číslem 7 nastoupil na hřiště ku pomoci svému týmu v oslabení i přes jeho indispozici.
31:49
Krásný akrobatický kousek předvedl jeden z rozhodčích, sklidil za něj aplaus a křik všech šokovaných fanoušků.
30:42
Zeď zblokovala střelu a následně následoval zajímavý break,který byl však zmařen statečným obráncem Pardubic
30:20
Třemošnice ztrácí balon a přichází následný faul, dále nastává křik a zmatek na hřišti. Rozehrává HAGA
30:01
Na lavičce Třemošnice nastává prekérní situace. Jeden z tahounů týmu a člen první lajny lajny zůstává v křečích ležet na lavici. O průběhu budeme informovat. (dpp- první lajna je zároveň poslední lajnou
30:00
30:00
29:59
Druhá hrací část tohoto divácky extrémně atraktivního zápasu se nachýlila ke svému konci.
25:12
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Daniel Krška (5:2).
22:19
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Adham El Walily bez asistence (4:2).
15:00
15:00
14:42
12:07
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Daniel Krška, asistoval Tadeáš Oswald (3:1).
08:24
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Daniel Krška, asistoval Radek Brynych (2:1).
08:03
Vyloučen hráč Tadeáš Oswald družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
02:47
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Emma Kačírková, asistoval Andrea Chybová (1:1).
01:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Dominik Czeszewski.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Benda; hráči v poli: Daniel Marek, Radek Brynych, Lukáš Vlček, Daniel Krška, Tadeáš Oswald