3:1
4:1
- : -

ŽSK Třemošnice - Klub SPV Pardubice 8:2
9. Roman Petrus, 19. Lukáš Vlček, 27. Roman Petrus, 28. Daniel Krška, 34. Tomáš Tlustý, 36. Daniel Krška, 40. Lukáš Vlček, 44. Tadeáš Oswald - 30. Jakub Tlustý, 44. Jan Binko; rozhodčí: Veronika Čubová - Daniel Šmída; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Benda 21 - David Nedoma 15; po třetinách: 1:0, 3:1, 4:1;
45:00
43:50
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Tomáš Radil (8:2).
43:22
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Binko, asistoval Jindřich Špás (7:2).
39:37
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Tomáš Radil (7:1).
37:48
Vyloučen hráč Pavel Kovář družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání.
35:36
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Daniel Krška, asistoval Tomáš Tlustý (6:1).
33:38
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tomáš Tlustý, asistoval Jakub Tlustý (5:1).
31:34
Vyloučen hráč Pavel Kovář družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
29:59
Vlastní branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Jakub Tlustý (4:1).
27:49
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Daniel Krška, asistoval Daniel Marek (4:0).
26:24
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Lukáš Vlček (3:0).
18:52
15:19
Vyloučen hráč Jan Maděra družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
08:54
Vyloučen hráč Tomáš Tlustý družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
08:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Veronika Čubová a Daniel Šmída.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice: brankář: David Nedoma; hráči v poli: Ondřej Jákl, Jindřich Špás, Jan Maděra, Jan Binko, Antonín Rousek
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Benda; hráči v poli: Daniel Krška, Daniel Marek, Roman Petrus, Tomáš Radil, Tadeáš Oswald