2:4
0:4
- : -

Klub SPV Pardubice - FbC Titáni Pardubice 3:11
14. Jakub Šimeček, 23. Jakub Šimeček, 28. Jan Maděra - 3. Michal Bělohlav, 13. Marek Eliáš, 14. David Bečka, 16. Ondřej Šimon, 17. Marek Bažant, 20. Alberto Zavarella, 20. Bořivoj Nedbal, 32. Michal Bělohlav, 33. Marek Eliáš, 35. Marek Eliáš, 35. Michal Bělohlav; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Filip Neumann; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Marek Mrštík 21 - Lukáš Kremina 9; po třetinách: 1:3, 2:4, 0:4;
45:00
35:28
Vyloučen hráč Jan Maděra družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:57
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Michal Bělohlav, asistoval Marek Eliáš (3:11).
34:15
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Marek Eliáš, asistoval Michal Bělohlav (3:10).
34:05
Vyloučen hráč David Bečka družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
32:34
31:39
30:00
30:00
27:04
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Maděra, asistoval Pavel Kovář (3:7).
25:40
Vyloučen hráč Michal Bělohlav družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:48
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jakub Šimeček, asistoval Pavel Kovář (2:7).
19:43
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Bořivoj Nedbal, asistoval Jan Michut (1:7).
19:02
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Alberto Zavarella, asistoval David Bečka (1:6).
16:59
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Marek Bažant, asistoval David Bečka (1:5).
15:55
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Ondřej Šimon, asistoval Michal Bělohlav (1:4).
15:00
15:00
13:59
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil David Bečka, asistoval Filip Brož (1:3).
13:18
12:57
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Marek Eliáš bez asistence (0:2).
11:25
Vyloučen hráč Jan Michut družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:43
Timeout FbC Titáni Pardubice
03:47
Vyloučen hráč Pavel Kovář družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Krejčí a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni Pardubice:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Pardubice: brankář: Marek Mrštík; hráči v poli: Jindřich Špás, Ondřej Jákl, Jan Maděra, Jan Binko, Antonín Rousek