6:1
- : -
FBC Přerov

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Přerov 9:5
19. Ondřej Jankovský, 23. Šimon Bartoš, 24. Nikolas Vizváry, 33. Adam Palčinský, 37. Tomáš Janek, 43. Martin Sedláček, 44. Ondřej Jankovský, 45. Tomáš Janek, 45. Adam Palčinský - 8. Martin Stibor, 20. Maxim Šefčík, 21. Radim Hradil, 23. Matěj Sedláček, 33. Maxim Šefčík; rozhodčí: Andrej Bílek - Lukáš Toman; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Vojtěch Koutný ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 6:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí: Trpělivý vstup do utkání nám přinesl ovoce. Zodpovědná obrana získávala míčky, kde jsme zvládli těžit z brejkových situací. Ke konci utkání nám bohužel prošlo několik crossovek a vyrovnat se nám již nepodařilo. Gratuluji soupeři.
44:59
Komentář trenéra domácích: Děkuji soupeři za utkání.
44:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Michal Hložanka (9:5).
44:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jáchym Kuběna (8:5).
43:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Jáchym Kuběna (7:5).
42:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček, asistoval Adam Palčinský (6:5).
37:13
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:49
Vyloučen hráč Martin Stibor družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
36:15
32:40
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Kryštof Burda (4:5).
32:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Ondřej Svoboda (4:4).
30:00
30:00
23:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Adam Palčinský (3:4).
22:41
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Martin Stibor (2:4).
22:39
Vyloučen hráč Nikolas Vizváry družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
22:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Adam Palčinský (2:3).
20:01
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Radim Hradil, asistoval Martin Stibor (1:3).
19:28
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Michal Hrabica (1:2).
18:43
15:00
15:00
12:39
Vyloučen hráč Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
07:29
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Martin Stibor, asistoval František Šamořil (0:1).