0:0
4:2
- : -

Z.F.K. Petrovice B - 1. FBK Eagles Orlová B 6:3
1. Vítězslav Růžička, 5. Marek Cihelka, 28. Martin Schulhauser, 30. Vítězslav Růžička, 31. Jiří Mareš, 32. Martin Schulhauser - 11. Tomáš Bečka, 34. Adam Krmášek, 39. Jiří Šrámek; rozhodčí: Vít Dostál - Martin Žilinský; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Šuška ? - Štefan Szöke ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:2;
39:00
38:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Ondřej Hašek (6:3).
35:01
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
33:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Adam Krmášek bez asistence (6:2).
31:01
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (6:1).
30:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Karel Šamonil (5:1).
29:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Karel Šamonil (4:1).
27:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (3:1).
26:00
26:00
25:31
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
13:55
Vyloučen hráč Michal Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
10:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Jiří Šrámek (2:1).
08:40
Vyloučen hráč Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
04:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Roman Ochodek (2:0).
00:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Dostál a Martin Žilinský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Štefan Szöke; hráči v poli: Adam Krmášek, Tomáš Bečka, Lukáš Louda, Jiří Šrámek, Matyáš Pleva