2:0
7:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FK Slovan J.Hradec 12:2
4. Štěpán Musil, 7. Adam Hudeček, 15. Matěj Bednář, 21. Ondřej Pavlík, 25. Adam Hudeček, 44. Jan Almásy, 48. Matyáš Kůra, 50. Šimon Hronek, 57. Šimon Hronek, 57. Jan Almásy, 58. Ondřej Pavlík, 59. Matěj Bednář - 43. Jakub Jindra, 57. David Vettermann; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Matěj Abraham 18 - Matěj Chalupa 25; po třetinách: 3:0, 2:0, 7:2;
60:00
59:59
Střely ve 3 třetině Hattrick 15 hosté 7
59:59
Komentář člena realizačního tým domacích A. Klusáčka: Z naší strany to byl sympatický, ale ne stoprocentní výkon. Děkujeme soupeři a těšíme se na ovetu.
59:59
Komentář trenéra hostí: Dekujeme a gratulujeme souperi. Do zapasu jsme spatne vstoupili a od zacatku vytvareli spoustu az skolackych chyb., ktere souper dokazal potrestat. Z nasi strany nejvetsi problem vzdy treti tretina kde opada soustredenost a souperi navysuji skore.
58:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Šimon Hronek (12:2).
58:17
Almasy i přes svůj váhový deficit vyhrává všechny souboje.
57:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Tomáš Popovský (11:2).
56:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Almásy bez asistence (10:2).
56:55
Almasy podruhé dočkáme se hattricku?
56:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Adam Hudeček (9:2).
56:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Jan Pech (8:2).
55:57
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
55:57
Bednář si zahrál na dřevorubce a poprávu dostavá 2 minuty
54:11
Kůra pěknou střelou trefuje pouze golmana hostí.
52:43
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Adam Hudeček.
52:34
Almasy vyhliží další trefu stejně jako slevové kupony v McDonalds.
49:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matyáš Kůra (8:1).
49:35
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
47:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra, asistoval Otakar Mikulka (7:1).
47:32
Mikulka získal asistenci velice lehce protože Kůra vykoupal celé hřistě sám.
43:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Almásy, asistoval Martin Umlášek (6:1).
43:56
Almasy davá gool!!!!!!!!!!!!!!!! A celá hala skáče, rotuje, snad by se otočila i dokola prtože, taková událost se stane jednou za století.
43:31
Bednář si zahrál na metro a poležel si za mantinelem.
42:01
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Jakub Píša (5:1).
41:22
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
38:53
Hostující golman drží vrata svojí stodoly.
37:11
Bednář spadl na hostujícího golmana stejně jako Martin Fenin z okna.
35:55
Domácí sice měli standartní situaci z dobré palebné pozice ale Kůra napral pouze blok.
34:11
Almasy zažívá v dnešním zápase stejná dobrodružství jako Petr Pan.
29:51
Šamánek dnes pálí šance stejně jako hrotový útočník fotbalové Sparty Libor Kozák.
25:54
Domácí zatím ničí svého soupeře hlavně 2. lajna domacích která opět hraje skvělý zápas.
24:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jiří Hájek (5:0).
23:23
Popovský teď táhl míček na útočnou polovině stejně úspěšně jako Napoleon svoji armádu do Slavkova.
22:06
Almasy si hledá místo před bránou.
20:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Matyáš Kůra (4:0).
20:44
Kůra krásně našel přes celé hřistě Pavlíka který měl potom lehkou práci.