2:1
0:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - IBK Kubánský Klan 2:6
30. Lukáš Routa, 30. Lukáš Fišer - 12. Jonáš Pavlík, 14. Vojtěch Krsek, 15. Jiří Kroulík, 18. Pavel Šusta, 37. Jakub Valchář, 42. Lukáš Fiala; rozhodčí: Daniel Fišer - Daniel Přibil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Adriano Košťál ? - Lukáš Vlasatý ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:2;
45:00
41:35
Vyloučen hráč Lukáš Routa družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
41:18
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Petr Kminiak (2:6).
36:04
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jakub Valchář, asistoval Filip Dotlačil (2:5).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (2:4).
29:10
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Dušan Valo (1:4).
17:31
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta, asistoval Michael Feuerstein (0:4).
15:00
15:00
14:26
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jiří Kroulík, asistoval Pavel Šusta (0:3).
13:29
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Vojtěch Krsek, asistoval Lukáš Fiala (0:2).
11:21
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jonáš Pavlík bez asistence (0:1).
02:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Adriano Košťál; hráči v poli: Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal