0:6
0:5
- : -

Sokol Benátky n/J - FBC Kralupy n/V 3:14
6. Martin Keller, 6. David Sluka, 15. Martin Kredba - 4. Kristián Malík, 13. Kristián Malík, 15. Kristián Malík, 20. Petr Husťák, 20. Lukáš Carvan, 20. Milan Kocián, 21. Lukáš Burián, 23. Filip Janouch, 24. Jan Řehák, 32. Jan Suk, 35. Jakub Šebesta, 36. Kristián Malík, 37. Jan Řehák, 39. Jakub Šebesta; rozhodčí: Daniel Přibil - Lukáš Recht; vyloučení: 3 + Štěpán Winterling 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Procházka ? - David Kozel ?, Adam Kocián ?; po třetinách: 3:3, 0:6, 0:5;
43:40
Trestné střílení družstva Sokol Benátky n/J neproměnil Jan Dibitanzl.
42:25
Vyloučen hráč Štěpán Winterling družstva Sokol Benátky n/J na 5 minut za hrubost.
39:43
Vyloučen hráč David Sluka družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hrubost.
38:42
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Kristián Malík (3:14).
36:07
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Řehák, asistoval Petr Husťák (3:13).
35:09
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Vladislav Kučera (3:12).
35:09
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Kocián družstva FBC Kralupy n/V
34:34
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Milan Kocián (3:11).
31:05
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jan Suk, asistoval Lukáš Burián (3:10).
30:00
30:00
29:25
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
27:08
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:23
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:11
Vyloučen hráč David Kozel družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
23:04
22:10
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Filip Janouch, asistoval Milan Kocián (3:8).
20:45
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Burián, asistoval Adam Kozel (3:7).
19:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jakub Šebesta (3:6).
19:12
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan bez asistence (3:5).
19:01
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Petr Husťák, asistoval Jan Řehák (3:4).
15:00
15:00
14:43
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (3:3).
14:06
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Kredba, asistoval Martin Keller (3:2).
12:19
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Šebesta (2:2).
08:50
Vyloučen hráč Štěpán Veselý družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
05:53
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Tomáš Keller (2:1).
05:43
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller, asistoval Tomáš Jelínek (1:1).
03:33
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Lukáš Carvan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: David Kozel; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Lukáš Carvan, Adam Kozel, Lukáš Burián