2:1
1:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - FbC Red Dragons Hořovice 3:6
16. Martin Blažek, 25. Pavel Dvořák, 44. Jaroslav Macášek - 1. Jakub Lukavský, 9. Lukáš Routa, 28. Jan Slabý, 31. Jan Slabý, 32. David Trejbal, 33. Lukáš Fišer; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Zajíc ? - Adriano Košťál ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:3;
45:00
43:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Aleš Stiburek (3:6).
32:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (2:6).
31:14
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil David Trejbal, asistoval Vojtěch Plecitý (2:5).
30:46
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Ondřej Rácz (2:4).
30:00
30:00
27:18
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Lukáš Fišer (2:3).
24:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Radim Řihaček (2:2).
20:37
Vyloučen hráč Viktor Beneš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:58
Vyloučen hráč Vladislav Šust družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
15:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Martin Blažek bez asistence (1:2).
15:00
15:00
08:38
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Adriano Košťál (0:2).
00:23
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Lukavský, asistoval David Trejbal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Adriano Košťál; hráči v poli: Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal