1:0
3:0
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - Florbal Jesenice 5:1
1. Patrik Polák, 29. Šimon Mestek, 35. Patrik Polák, 37. Milan Soukup, 38. Tadeáš Přibyl - 15. Štěpán Pacal; rozhodčí: Denisa Pechánková - Mariia Zimina; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Rejman ? - Tadeáš Hendlinger ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0;
45:00
37:58
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tadeáš Přibyl, asistoval Marek Vízner (5:1).
36:45
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Milan Soukup, asistoval Tadeáš Přibyl (4:1).
34:56
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Patrik Polák, asistoval Karel Kicherer (3:1).
30:00
30:00
28:15
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Šimon Mestek, asistoval Milan Soukup (2:1).
26:28
Počernický forward s číslem 93 prošel přes všechny bránící protihráče. Zastavil ho až strážce jesenické svatyně.
15:00
15:00
14:41
Jesenice srovnávají stav utkání jen pár sekund před koncem třetiny
14:40
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Štěpán Pacal, asistoval Filip Chejn (1:1).
11:24
Vyloučen hráč Adam Šindelář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za blokování hokejky.
08:17
Míček doslova poskakoval na hranici počernického malého brankoviště
00:13
Horní Počernice vstoupily do zápasu s větším nasazením a už po 12 vteřinách se ujali vedení.
00:12
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Patrik Polák, asistoval Jakub Povolný (1:0).