0:3
2:3
- : -

Las Plantas Original B - FBC Hornets Praha B 5:9
2. Radek Fabián, 7. Tadeáš Provazník, 9. Jakub Zoubek, 31. Tomáš Lada, 33. Petr Herman - 1. Radek Brunner, 6. Dalibor Pavlíček, 6. Radek Brunner, 19. Radek Brunner, 19. Dalibor Pavlíček, 21. Dalibor Pavlíček, 26. Dalibor Pavlíček, 29. Radek Brunner, 36. Radek Brunner; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Steinic ? - Jiří Srba ?; po třetinách: 3:3, 0:3, 2:3;
36:00
35:59
Nakonec to tak velká nuda nebyla, viděli jsme 14 gólů a vítězství Hornets. Hráče čeká ledová sprcha a cesta domů, pořadatele úklid haly a nás všechny začátek pracovního týdne. Jestli si to někdo četl, tak děkuji za čtení a někdy zase napočtenou!
35:45
Fabián ještě střílel, střela zblokovaná.
35:17
9:5 a Hornets vítězí. Musím říci, že Plantas byli florbalovější a chtěli hrát florbal, to se jim dnes nevyplatilo.
35:16
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner, asistoval Jan Rázga (5:9).
35:10
Hornets dohrávají, Plantas už nemají síly.
33:53
Fabio není spokojen s verdiktem. Padala dokonce sprostá slova...
33:52
Dvě minuty do konce a Fabio vyloučen za sekání. Konec nadějí.
33:51
Vyloučen hráč Radek Fabián družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání.
32:58
Gól a už jen o 3. Fabián třikrát střílel, jednou zblokovala obrana, dvakrát skvělý Srba, ale Hermy již skóruje.
32:57
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Petr Herman, asistoval Radek Fabián (5:8).
32:49
Lehce přes tři minuty na 4 góly. Bude to stačit?
32:10
Fabio alias Radek Fabián vyslal jedovku, Srba chytá.
31:15
Plantas drží svého soupeře pod tlakem, ale teď je zradila chyba beků. Střela z brejku mimo.
30:40
Provazník dobře mířil, gólman domácích vyráží.
30:26
PP proměněna, sníženo. Dokáží Barevní zdramatizovat??
30:25
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Tomáš Lada, asistoval Radek Fabián (4:8).
30:20
Tlak Plantas
30:00
Jaroslav Biskup stál příliš blízko místu rozehrání standartky a to se nesmí.
29:59
Vyloučen hráč Jaroslav Biskup družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:46
Další rychlý brejk Sršňů a již je asi rozhodnuto.
28:45
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner bez asistence (3:8).
26:30
Hornets trefují namísto prázdné brány tyč
25:24
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Dalibor Pavlíček bez asistence (3:7).
24:01
Poslední třetina je zde.
24:00
24:00
23:50
Hornets se dnes daří. Komu bych ale vyčinil, je hráč č. 17, velmi pomalu se vrací a v obraně pak chybí. Jen aby se to Hornets nevymstilo...
22:30
Plantas drží balonek, jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale taktika hry na brejky Hornets vychází skvěle.
20:15
Tak ne, to jen do hřiště spadla čapka časoměřiči.
20:10
HATTRICK! Dalibor Pavlíček dává třetí gól v zápase a na hrací plochu létají kšiltovky.
20:09
20:05
...a hrozí rychlými brejky
19:55
Hornets se stáhli a spíše brání. I za cenu sekání.
18:36
Sršni odskakují o dva góly.
18:35
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Dalibor Pavlíček, asistoval Radek Brunner (3:5).
18:03
Brunner z dálky, toto se dalo chytat...
18:02
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner, asistoval Marek Ryba (3:4).
15:50
Radek Fabián se hádá s rozhodčími.
14:03
Vyloučen hráč Pavel Kudrnovský družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:30
Hraje se nahoru dolů
08:28
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Jakub Zoubek, asistoval Viktor Najmon (3:3).
06:49
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Tadeáš Provazník, asistoval Jan Steinic (2:3).
06:30
Hornets vedou o dva góly, Plantas jsou viditělně zaskočeni.
05:36
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner, asistoval Jiří Teichman (1:3).
05:20
Brunner rychle nahrál mezi kruhy Pavlíčkovi a ten se z první nemýlí.
05:19
03:44
Hornets jsou dosud lepší, ale Plantas mají hezčí dresy.
03:35
Poslední zápas dnešního dne.
01:39
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Radek Fabián, asistoval Jan Steinic (1:1).
00:23
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner, asistoval Dalibor Pavlíček (0:1).