0:1
4:1
- : -

SK Florbal Benešov muži C - Sport Kolín Pátečníci B 7:2
3. Filip Kratochvíl, 6. Michal Bernas, 7. Vladimír Suk, 26. Vladimír Suk, 26. Vojtěch Fortelný, 32. Vojtěch Fortelný, 36. Martin Strnad - 19. Michal Miĺo, 25. Michal Miĺo; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Fortelný ? - Jiří Lazar ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 4:1;
36:00
35:52
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Martin Strnad, asistoval Miroslav Vašíček (7:2).
31:09
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vojtěch Fortelný, asistoval Filip Kratochvíl (6:2).
27:36
Timeout Sport Kolín Pátečníci B
27:36
Vyloučen hráč Vojtěch Fortelný družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:58
Benešov odskakuje již o tři góly
25:57
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vojtěch Fortelný, asistoval Michal Hlaváček (5:2).
25:29
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vladimír Suk, asistoval Martin Strnad (4:2).
24:34
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci B vstřelil Michal Miĺo, asistoval Lukáš Pěkný (3:2).
24:00
24:00
23:40
Vyloučen hráč Vladimír Suk družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání.
21:00
Benešov je dnes lepší, Kolínu se nedaří. Dojde po zápase u kolínských k výměně kouče???
18:17
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci B vstřelil Michal Miĺo, asistoval David Koubský (3:1).
12:00
12:00
06:14
05:41
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Bernas, asistoval Jan Walter (2:0).
02:57
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Filip Kratochvíl, asistoval Martin Strnad (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Jiří Pochop.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Kolín Pátečníci B:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov muži C: brankář: Jakub Fortelný; hráči v poli: Jan Walter, Michal Bernas, Michal Hlaváček, Filip Kratochvíl, Vojtěch Fortelný