1:2
1:1
- : -

FBC Hornets Praha B - SK Florbal Benešov muži C 3:5
1. Radek Brunner, 23. Dalibor Pavlíček, 26. Radek Brunner - 4. Václav Šílený, 5. Václav Šílený, 16. Martin Strnad, 18. Vojtěch Fortelný, 25. Michal Bernas; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Srba ? - Jakub Fortelný ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1;
36:00
35:59
Ani šestý hráč nepomohl domácím k výraznější šanci. Utkání skončilo 3:5. Děkujeme za pozornost a brzy zase naviděnou nebo spíše napočtenou. Od klávesnice Vás zdraví, Márty z Kyjí.
35:15
Domácí rovnou začínají v šesti.
35:14
Timeout FBC Hornets Praha B
35:14
Time out domácího mužstva a 30 vteřin na promyšlení závěrečného tlaku. Pomůže? Nechme se překvapit.
34:15
Nebezpečně tečované nahození domácího obránce málem skončilo v brance hostů. Další skvělý zákrok hostujícího brankáře.
32:37
Krásný zákrok hostujícího golmana zatím nedává prostor pro dramatizaci utkání. Brankář v leže na hranici velkého brankoviště vzráží míček mimo nebezpečný prostor.
31:01
Hosté při přesilovce nikam nepospíchají a v poklidu drží míček na svých čepelích.
29:50
Vyloučen hráč Dalibor Pavlíček družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:48
To vše vyústilo ve dvě minuty za bránění ve hře pro domácího hráče. Na někoho to dříve či později padnout muselo.
28:59
Trošku nám ubylo na kvalitě i tempu hry, ale zase přibylo na tvrdosti.
25:41
Pěkná kombinace hostujících 3 na 3 končí střelou nad horní tyčkou brány.
25:11
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner, asistoval Jiří Teichman (3:5).
25:11
A máme tu opět náběh na drámo. Příklep z pravé strany domácího hráče končí v síti. Stav utkání 3:5.
24:30
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Bernas, asistoval Michal Hlaváček (2:5).
24:30
Tak to vypadá že druhá možnost bude ta správná. Po vyjetí z rohu a s malou sekerou skóruje hostující útočník. Stav utkání 2:5.
24:01
A vstupujeme do posledního dějství utkání. Dočkáme se ještě jednoho obratu nebo si hosté vedení pohlídají? Uvidíme a vy si počtete.
24:00
24:00
22:03
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Dalibor Pavlíček, asistoval Vít Sýkora (2:4).
22:03
Hostující golman nejdříve pěkně zlikvidoval střelu po vyběhnutí z rohu, ale poté špatně vyběhnul a nezachytilů míček který vylétl vysoko do vzduchu. Domácí útočník pak neměl problém se zakončením do odkryté brány. Stav utkání 2:4.
20:51
Domácí mohli snížit. Střílenou přihrávku na zadní tyč ale útočník do nedokázal usměrnit do brány.
20:15
Domácí hráč byl na půlce sražen k zemi a trošku nám tu vytřel podlahu. Domácí mají trestný úder,
19:32
To se pořadatelům prodraží. Do hry jde nový míček. Ten starý musel do koše.
17:15
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vojtěch Fortelný, asistoval Michal Hlaváček (1:4).
17:15
Hned po příchodu hráče z trestné lavice hosté navyšují své vedení. Stav utkání 1:4.
15:37
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Martin Strnad, asistoval Václav Šílený (1:3).
15:37
Hostům očividně trestaný hráč nechybí a i ve 4 jsou schopni navýšit svůj náskok. Po rychlé akci zvyšují ze střední vzdálenosti ze středu hřiště. Stav utkání 1:3.
15:09
Vyloučen hráč Jan Walter družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za hra bez hokejky.
15:09
Hostující hráč zapoměl že florbal se hraje hokejkou a byl za to poslán na tresnou lavici, kde může spitovat svědomí.
14:30
Slušná šance domácích ze středu skončila nad brankou.
12:01
Po krátké pauze, kterou oba týmy využili kintezivnímu probírání taktiky, začala 2. třetina.
12:00
12:00
11:28
Tyčka! Domácí sahali v závěru první třetiny po vyrovnání. Skóre se ale nemění.
11:06
Tvrdý střed dvou protihráčů na půlce odnesl hůř domácí útočník.
10:08
Obrovká šance hostů!. Jejich útočník se trestuhodně pro domácí obranu ocitl sám před golmanem. Překonat ho však nedokázal.
08:13
Hostující hráč dal právě najevo své znepokojení ohledně neodpískaného údajného faulu. Nic pro oči ani uši nezletilých.
07:15
Po velmi běhavé části se nám hra v druhé polovině 1. třetiny lehce uklidnila a zpomalila.
05:52
"Florbal dobrej ale nic moc se toho neděje." Jeden z diváků právě celkem výstižně okomentoval čeho jsme v tomto utkání zatím byli světky.
04:53
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Václav Šílený, asistoval Martin Strnad (1:2).
04:45
A máme tu první obrat v utkání. Hosté po rychlé kombinaci skorují ze středu hřiště. Stav utkání 1:2.
03:15
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Václav Šílený, asistoval Karel Šmat (1:1).
03:15
A je srovnáno! Po chybě domácího obránce si hostující útočník tváří tvář golmanovi poradil se zakončenmím. Stav utkání 1:1.
02:30
Utkání pokračuje ve vysokém tempu a hra se přelévá z jedné strany na druhou.
01:00
Domácí nastupují v červených dresech. Hosté v modrožlutých pruhovaných dresech. Pro diváky s černobílími televizory v barvách Juventusu.
00:44
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Radek Brunner, asistoval Dalibor Pavlíček (1:0).
00:44
Po nahrávce z rohu se střelou ze středu hřiště prosazují domácí Hornets. Stav utkání 1:0
00:01
Utkání právě začalo. Vítáme všechny čtenáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov muži C: brankář: Jakub Fortelný; hráči v poli: Jan Walter, Michal Bernas, Michal Hlaváček, Filip Kratochvíl, Vojtěch Fortelný