2:1
1:5
- : -

Bourbon TJ Ruzyně B - Las Plantas Original B 4:8
5. Tomáš Barták, 15. Josef Šťastný, 22. David Kefurt, 34. Antonín Vavroch - 3. Tadeáš Provazník, 6. Tadeáš Provazník, 22. Michal Taufmann, 25. Jiří Ullmann, 28. Jiří Ullmann, 29. Marek Kolacia, 29. Jiří Ullmann, 33. Radek Fabián; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 3 + Jakub Šach 5 + ČK1:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Pavel Mihalík ? - Petr Ullmann ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:5;
36:00
35:59
Plantas vyhráli
35:50
Plantas asi vyhrajou...
33:54
Plantas si chtěli zbytek v poklidu dohrát, nicméně fatálně chybují v obraně a Vavroch běžel sám na Ullmanna. Žádná klička, střela a gól.
33:53
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Antonín Vavroch bez asistence (4:8).
33:30
Jeden by řekl, že se může alespoň dříve osprchovat, jenže voda je tak ledová, že se tu nesprchuje nikdo,
33:29
ČERVENÁ! Jakub Šach řekl rozhodčímu něco, co se neříká. Mimoto rozhodčí udělují 2+5.
33:28
Vyloučen hráč Jakub Šach družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za nesportovní chování.
33:28
Vyloučen hráč Jakub Šach družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 5 minut za nesportovní chování.
33:28
Vyloučen hráč Jakub Šach družstva Bourbon TJ Ruzyně B do konce utkání.
32:47
Dělovka z dálky, Fabián div že neprotrhl síťku.
32:46
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Radek Fabián, asistoval Michal Taufmann (3:8).
32:28
David Kufert to přehnal se sekáním a má dvě minuty rozjímat o svém přestupku na trestné lavici
32:23
Vyloučen hráč David Kefurt družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za sekání.
31:47
Výhoda pro Plantas a jsou v šesti
29:45
Tyč zacinkala za Ullmannem (Plantas), ještě teď mu zvoní v uších.
29:40
Ruzyně to měla dnes dobře rozehrané, ale zřejmě zde již došly síly.
29:00
A bouří znovu, Ullmann (ten v poli) zvyšuje na 7:3
28:59
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Jiří Ullmann, asistoval Radek Fabián (3:7).
28:33
Ullmann (Plantas) chytá těžký balon a hala bouří
28:18
6:3 a je zřejmě rozhodnuto
28:17
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Marek Kolacia, asistoval Viktor Najmon (3:6).
27:52
Rychle využitá PP, Plantas odskakují.
27:51
27:32
Josef Šťastný proti verdiktu neprotestuje, dvě minuty sekání.
27:31
Vyloučen hráč Josef Šťastný družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za sekání.
27:25
Výhoda pro Plantas
24:30
Miska vah se naklání opět k Plantas a 4:3 vedou barevní!
24:29
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Jiří Ullmann, asistoval Tadeáš Provazník (3:4).
24:00
24:00
22:00
Rychlý kontr a Bourboni využívají přesilovku. Tato přesilovka tak přinesla gól oboum týmům.
21:59
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil David Kefurt bez asistence (3:3).
21:47
Gól v oslabení! Bez Najmona na hřišti to jde líp a Plantas se prosazují v oslabení!
21:46
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil Michal Taufmann, asistoval Radek Fabián (2:3).
21:10
Ach, to muselo bolet! Nebezpečný zákrok bez úmyslu hrát balonek u mantinelu, Najmon (Plantas) jde na trestnou a může být rád, že dostal jen dvojku.
21:09
Vyloučen hráč Viktor Najmon družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:20
Fabián a Ullmann (Plantas) nebezpečně stříleli, stav zůstává nerozhodný.
17:20
Brankář TJ Kyje právě v pozápasovém rozhovoru učinil zajímavý Coming Out - na podzim jí sušené muchomůrky červené
14:33
Ruzyně srovnává! Nutno říci, že trochu neprávem, Plantas byli dosud lepší.
14:32
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Josef Šťastný bez asistence (2:2).
13:11
Ruzyni naopak zdobí bojovnost a snaží se hrát na brejky.
13:10
Plantas drží balonek, přenášejí hru ze strany na stranu, přesně si přihrávají.
12:00
12:00
První třetina končí, velká podívaná to tedy není.
12:00
09:51
Podle názvu Bourbon Ruzyně by mohli s Kyjema zavést společné tréninky.
09:50
Ruzyně je předposlední tým tabulky, za nimi už jsou pouze alkoholici z Kyjí.