- : -
- : -
- : -

ACEMA Sparta Praha C - FK Spartak Praha 3:1
7. Pavel Weiss, 25. Aleš Mazánek, 27. Kryštof Plicka - 23. Daniel Orolín; rozhodčí: Vladimír Buzický - Vladislav Klouda; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Ryšavý ? - Václav Boček ?; po třetinách: 1:0, -:-, -:-;
34:57
Vyloučen hráč Jan Kořínek družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za sekání.
26:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Pavel Weiss (3:1).
26:24
Vyloučen hráč Jan Vytiska družstva FK Spartak Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Aleš Mazánek, asistoval Josef Landa (2:1).
22:07
Branku družstva FK Spartak Praha vstřelil Daniel Orolín, asistoval Viktor Filip (1:1).
06:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Pavel Weiss, asistoval Jiří Weiss (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Vladislav Klouda.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Spartak Praha:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Tadeáš Herzog, Matěj Kozdera, Jakub Svoboda, Josef Landa