0:2
1:1
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - TBC Horoměřice 1:5
43. Martin Sejk - 5. Michal Kovář, 15. Michal Trnavský, 18. Tomáš Podskalský, 30. Michal Kovář, 40. Michal Kovář; rozhodčí: Luděk Lejba - František Kavúr; vyloučení: 2:0 + Antonín Pertlík 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Ondřej Zuska ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1;
45:00
44:02
Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 5 minut za hrubost.
44:02
Vyloučen hráč David Boháč družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost.
42:24
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Martin Sejk, asistoval Ondřej Daniš (1:5).
40:30
Vyloučen hráč David Sluka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:40
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Antonín Pertlík (0:5).
34:51
Trestné střílení družstva FT Sokol Praha-Břevnov neproměnil Vojtěch Šust.
30:00
30:00
29:37
17:04
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Richard Lučan (0:3).
15:00
15:00
14:44
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Trnavský, asistoval Antonín Pertlík (0:2).
04:56
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Michal Trnavský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a František Kavúr.
00:00
00:00
Line-up hostů TBC Horoměřice: brankář: Ondřej Zuska; hráči v poli: Jiří Chlouba, Antonín Pertlík, Michal Trnavský, Michal Kovář, Pavel Knol