1:1
2:1
- : -

Florbal Team Sokol Nebušice - Kanonýři Kladno B 5:4
15. Dávid Hriadel, 15. Jakub Rok, 16. Ondřej Krejčíř, 36. Dávid Hriadel, 41. Dávid Hriadel - 9. Tomáš Nushart, 15. Tomáš Kříček, 23. Roman Urbář, 32. Tomáš Kříček; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 1:0 + Tomáš Kříček 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:1;
45:00
44:34
Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
44:34
I po time-outu domácích nastupují hosté se šesti hráči. Minulou přesilovku nevyužili a obdrženému gólu se vyhli jen o chlup.
43:11
Timeout Kanonýři Kladno B
43:11
Po několika divokých akcích, kdy oba týmy podrželi jejich brankáři si hostující tým vzal time-out, po němž začíná se šesti hráčí v poli (pokud jste Peterův řev neslyšeli)
40:57
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Dávid Hriadel, asistoval Ondřej Krejčíř (5:4).
40:57
Slovenská síla se znovu ukázala. Hráčům dochází síly a už nedobíhají míčky. To se tentokrát nevyplatilo Kladnu.
35:45
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Dávid Hriadel, asistoval Jan Krejčí (4:4).
35:45
Srovnáno. Hřídel - Krejčí znovu zasahují. Je vidět, že mezinárodní spolupráce kapitánovu útoku prospívá.
31:00
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Jan Vaňous (3:4).
31:00
Nepozornosti brankáře domácích využil hráči z Kladna tentokrát díky spolupráci 13-12. Trenér domácích se vyjádřil "To je DXXXL".
30:00
30:00
Ani ve druhé části nedošlo k dominanci žádného družstva. Hra se rychle přesouvala mezi brankovišti. Těšíme se na třetí třetinu, která jistě nabídne atraktivní souboj. Především doufáme, že náhradní brankář Peter Chalupianský zvaný oranžová zeď nedostane na střídačce infarkt.
30:00
27:47
Nebušičtí sokoli nedokázali využít ani tak dlouhé přesilovky. Díky kvalitní práci kladenské obrany a skvělého brankáře se branku vsítít nepodařilo.
26:24
Michal Smutný, který je zatím bez bodu byl nyní nejblíže. Díky dobré práci hostujícího brankáře cinkla pouza pravá tyčka.
25:00
Komentář trenéra domácích k obdrženému gólu: "Medvěd je blbec". Ovšem je nutné podotknout, že kanonýr našel skulinu a nelítostně zavěsil z velkého úhlu.
22:47
Vyloučen hráč Tomáš Kříček družstva Kanonýři Kladno B na 5 minut za sekání.
22:47
Vyloučený Tomáš Kříček prohlašuje "Já jsem nevinný, já to nechtěl". Hosty bude vyloučení jistě mrzet.
22:27
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Roman Urbář, asistoval Vojtěch Petr (3:3).
21:05
I přes velký tlak se Kanonýrům nepodařilo během přesilovky vyrovnat.
19:05
Vyloučen hráč Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:05
Poté co Jan Chlumský shodil polovinu mantinelů, vyřešil složitou situaci Ondřej Krejčíř faulem ohodnoceným rozhodčím na 2 trestné minuty.
15:42
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Ondřej Krejčíř, asistoval Milan Černil (3:2).
15:42
Náhodným nahozením téměř z poloviny hřiště dává gól Ondřej Krejčíř. I soupeřova brankáře překvapilo, že netrefil prvního hráče před sebou.
15:00
15:00
14:57
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok bez asistence (2:2).
14:57
V samém závěru první části domácí kapitán srovnává krásnou střelou ze standardní situace na hraně pokutového území.
14:41
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Adam Hruška (1:2).
14:41
Radost domácích netrvala dlouho, do vedení vrací hosty tandem 13-14.
14:26
14:26
Po několika nepřesnostech v útoku ztratilo hostující družstvo míček a po dlouhém úniku z nulového úhlu srovnává Dávid Hřídel.
13:10
Pokud se ptáte kde je Péťa, zapisovatel minulého zápasu? Můžete si od něj nechat poslat pohlednici s odpovědí. Najdete ho na všech běžných sociálních sítích.
08:46
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Nushart bez asistence (0:1).
08:46
Po ztrátě hokejky hráče Nebušic Patrika Svobody proměnil Tomáš Nushart prakticky do prázdné brány.
06:15
Tlak se přesouvá z jedné strany na druhou a hráči nechávají vyniknout brankáře.
03:38
Kanonýři potvrzují své jméno a střílí o106.
01:40
O svoji první střelu v dresu Nebušic se pokusil Ivo Kabiš.
00:10
O první útok zápasu se pokusil Jan Krejčí. Hrase poté přesunula na druhou stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Jan Vaňous, Roman Urbář, Tomáš Ruprich, Adam Brynda, Tomáš Kříček
00:00
Line-up domácích Florbal Team Sokol Nebušice: brankář: Jan Fišer; hráči v poli: Juraj Lupač, Jan Chlumský, Dávid Hriadel, Milan Černil, Michal Smutný