0:2
0:1
- : -

Kanonýři Kladno - Panthers Děkanka Praha B 1:5
6. Kristýna Hanesová - 4. Olga Chudosovcevová, 14. Natalie Vesecká, 24. Natalie Vesecká, 25. Lucie Kisugite, 40. Andrea Nováková; rozhodčí: Filip Dolejší - Petr Herman; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lucie Siskosová ? - Marie Dresslerová ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:1;
39:46
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Andrea Nováková bez asistence (1:5).
36:26
Timeout Panthers Děkanka Praha B
36:26
Vyloučen hráč Barbora Hyková družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:04
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Hai Ly Nguyenová (1:4).
23:36
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Eliška Škvorová (1:3).
17:01
Vyloučen hráč Lucie Barešová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:53
05:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Kristýna Hanesová, asistoval Daniela Semencová (1:1).
03:00
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Olga Chudosovcevová, asistoval Barbara Jelínková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Barbara Jelínková, Veronika Raková, Eliška Škvorová, Natalie Vesecká