0:2
0:3
- : -

TJ Slovan Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:5
4. Ondřej Kravčík, 6. Filip Kočí, 9. Matěj Kravčík - 14. Nikolas Vizváry, 21. Lukáš Fukala, 30. Nikolas Vizváry, 31. Vojtěch Sznapka, 33. Lukáš Fukala; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský ? - Erik Cullurá ?, Michael Chalupecký ?; po třetinách: 3:0, 0:2, 0:3;
36:00
32:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Nikolas Vizváry (3:5).
30:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Sznapka, asistoval Michael Chalupecký (3:4).
29:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Lukáš Fukala (3:3).
17:24
Vyloučen hráč David Vrána družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
14:05
Vyloučen hráč Jan Pawlas družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
13:50
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michael Chalupecký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B
12:00
12:00
08:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Václav Kyc (3:0).
07:14
Vyloučen hráč Matěj Šupík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
05:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Jan Brija (2:0).
03:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Kravčík, asistoval David Rada (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Jeřábek a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Jan Brija, David Vrána, Kryštof Fusek, Filip Kočí, Jakub Hloušek