0:0
3:1
0:1

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Prague Tigers 4:5p
19. Štěpán Vácha, 41. Matěj Tabášek, 46. Matěj Tabášek, 55. Matěj Tabášek - 4. Jakub Škrdla, 6. Vojtěch Řádek, 20. Jiří Navrátil, 60. Vojtěch Řádek, 63. David Koudelka; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hartman 42 - Jiří Kuchař 59; po třetinách: 1:3, 0:0, 3:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme si vyhrát nezasloužili. Náš bohorovný výkon umocnilo brzké vedení. Nešla hlava, nešlo nic. Ještě že nesklapla Caplárova past.
65:00
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme vyhořeli na naší střelecké neschopnosti. Neproměnili jsme spoustu vyložených šancí. Utkání jsme ve třetí třetině dokázali otočit, bohužel jsme obdrželi smolný gól na samém konci přesilovky. Prodloužení jsme si prohráli komunikací. Škoda, snad se příště našich chyb vyvarujeme.
62:50
62:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka bez asistence (4:5).
62:50
Prodloužení jde nahoru dolu, Koudelka si bere míč v rohu a završuje utkání.
60:46
Tigers hrají bez golmana, Tabášek málem si vypracoval šanci.
60:00
60:00
Počet střel ve 3. části: 21:13
60:00
59:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Martin Soukup (4:4).
59:40
Kros prošel připraveného Řádka, ten vyrovnává.
59:16
Vácha skvěle forčekuje v oslabení.
57:47
Vyloučen hráč Martin Škorpa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
57:06
Útočná vlna v černém doslova zbourala brankáře Tygrů, ale vypadá to, že se z toho oklepe.
54:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek bez asistence (4:3).
54:41
První lajna Startu teď zabrala v oslabení skvělé bloky a utržený Tabášek vykoupal Trubku v bráně Tigers.
53:35
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
50:31
Start se do poslední třetiny konečně probral. Rozehrávku tygrů z vlastního rohu úspěšně lividuje Gabriel a nebezpečný útok 3 na 1 hasí končí střelou Weignera pouze do Trubky.
46:16
Drobná šarvátka za Trubkovou bránou, osekaný Vácha jen kroutí hlavou.
45:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Ondřej Zlesák (3:3).
45:57
Vyrovnáno! Navrátilův pokus o střelu vystihl Bezpalec, poslal Zlesáka do brejku a ten nabil volnému Tabáškovi, který luxusně zavěsil.
44:56
Tabášek si postupně natáhl na sebe několik bílých, nakonec se prodral až před bránu, kde jeho střelu zblokoval Čermák.
40:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Martin Škorpa (2:3).
40:46
Startíček využívá přesilovku a dotahuje na rozdíl jedné branky.
40:00
40:00
Počet střel v 2. části: 21:14
40:00
39:38
Vyloučen hráč Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
39:36
Škorpa letí vzduchem plavmo, bude se vylučovat.
36:27
Vyloučen hráč Matěj Tabášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
36:11
Tabášek seknul za bránou, bylo to těsné, ale bohužel za dvě.
34:32
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Jakub Škrdla.
34:32
Startíček se ocitl delší dobu pod tlakem, Kopal musel vyškrábnout míč z brankoviště a Tigers jdou do nájezdu.
30:24
Po dlouhé době dobré střídání první pětky domácích, kdy míč téměř neopustil prostor před Kuchařem.
22:18
Řádek zazvonil na Hartmanovu přední tyč. Na druhé straně golmana nenechává v klidu Vácha.
20:38
Vyloučen hráč Matěj Tabášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:34
Domácí začínají pěkně zostra, bohužel Tabáškovo vrážení nebylo posouzeno jako dovolené.
20:00
20:00
Počet střel v 1. části 21:20
20:00
19:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Navrátil, asistoval David Koudelka (1:3).
19:59
To byl gól do šatny. Domácí budou mít v zázemí o čem přemýšlet.
18:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Ondřej Peterka (1:2).
18:23
Škorpa s Peterkou si počíhali na tygry ve středním pásmu, osamocený Vácha pak dělá radost domácím fanouškům.
17:39
Zatím asi nejnebezpečnější akce domácích, Bezpalec posílá na Vondru a ten střílí těsně nad.
14:51
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:26
Tygři ustále oslabení, teď ale museli hasit Škorpovu střelu po nahrávce Váchy.
12:24
Kopalova střela prolétla malým brankovištěm ale bránu minula.
11:19
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:11
Soukup byl příliš dychtívý po míči a jete si sednout.
10:23
Dlouhý pas Valenty na Váchu, který prověřil golmana hostí.
07:44
Zatím to vypadá, že černí mají ještě prázdniny.
07:11
Kopal vyzkoušel postřeh svého brankáře.
05:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval David Sgall (0:2).
05:51
Rychlé přečíslení a krátká přihrávka a Hosté odskakují na rozdíl dvou bodů.
05:51
Při závaru před bránou zazněl hromový třesk a Start si zahraje další přesilovku.
03:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Martin Hort (0:1).
03:09
Tohle nebyl dobrý moment pro domácí. Rychlá rozehrávka od pravího mantinelu přešla krosem na úplně volného Škrdlu který otvíríá skóre.
01:30
Je tu první standardní situace hostů. Střela sice míří na bránu ale zasahuje jen Hartmanovu bíle zářící masku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: Jiří Navrátil, Mikuláš Nebřenský, David Sgall, David Koudelka, Vojtěch Řádek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Vojtěch Doleček, Ondřej Zlesák, František Vrňata, Filip Bezpalec, Matěj Tabášek