5:2
1:3
- : -

1. FBK Eagles Orlová B - 1.MVIL Ostrava B 7:7
1. Tomáš Bečka, 18. Tomáš Bečka, 23. Matyáš Pleva, 24. Tomáš Bečka, 24. Jiří Šrámek, 24. Matyáš Pleva, 31. Dominik Džurina - 5. Adam Hostovičák, 13. Tomáš Bergmann, 14. Tomáš Bergmann, 19. Filip Slovák, 34. Filip Slovák, 34. Michal Guldan, 37. Michal Guldan; rozhodčí: Radek Vybíhal - Roman Sasín; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Kloza ? - Lukáš Juchelka ?; po třetinách: 1:2, 5:2, 1:3;
39:00
36:47
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Michal Guldan, asistoval Tony Skřipčák (7:7).
33:49
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Michal Guldan, asistoval Jan Zmrzlík (7:6).
33:14
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák, asistoval Stanislav Brožek (7:5).
31:45
Vyloučen hráč Michal Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání.
30:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Dominik Džurina, asistoval Tomáš Bečka (7:4).
26:00
26:00
23:58
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Matyáš Pleva, asistoval Petr Kantek (6:4).
23:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Dominik Džurina (5:4).
23:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Jiří Šrámek (4:4).
22:00
18:38
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák bez asistence (2:4).
17:35
13:58
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Tomáš Bergmann, asistoval Filip Slovák (1:3).
13:00
13:00
12:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Tomáš Bergmann, asistoval Stanislav Brožek (1:2).
07:49
Vyloučen hráč Matěj Vráblík družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:12
Vyloučen hráč Jakub Kožušník družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za hrubost.
04:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Adam Hostovičák, asistoval Michal Guldan (1:1).
00:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Lukáš Louda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Matěj Vráblík, Adam Hostovičák, Tony Skřipčák, Jan Zmrzlík, Michal Guldan
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová B: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jan Urban, Tomáš Bečka, Dominik Džurina, Lukáš Louda, Jiří Šrámek