2:3
2:5
- : -

FC Bučis Team - BLACK ANGELS 7:9
1. Štěpán Novák, 7. Štěpán Novák, 11. Matěj Štrobach, 23. Štěpán Novák, 26. Kryštof Počta, 38. Tomáš Hájek, 43. Kryštof Počta - 5. Lukáš Sůva, 20. Daniel Fitzsimon, 22. Štěpán Kostrhún, 28. Vilém Doležal, 36. Štěpán Kostrhún, 39. Matyáš Metoděj Krahulec, 40. Tobiáš Hejda, 40. Jakub Hájek, 44. Marek Čejka; rozhodčí: Filip Bollardt - Přemysl Bališ; vyloučení: 2:5; využití: 3:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Eduard Vladař 21 - Jan Blaho 12, Pavel Chmel 2; po třetinách: 3:1, 2:3, 2:5;
45:00
Komentář trenéra hostí: Vlažný začátek do utkání, poté se potvrdila kvalita. Jsme rádi za otočený zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Vyjádření trenéra FC Bučis Team, Tomáše Matoulka: Vyrovnané utkání rozhodly naše chyby v obraně. Až všichni hráči pochopí, že v soubojích je potřeba hrát tělem, budeme daleko lepším týmem. Věříme v šanci uhrát si postup v utkání s Hradcem Králové.
45:00
44:59
Vyloučen hráč Kryštof Počta družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
44:59
Vyloučen hráč Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
43:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Lukáš Sůva (7:9).
42:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Matěj Kolář (7:8).
41:12
Timeout FC Bučis Team
39:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hájek, asistoval Daniel Fitzsimon (6:8).
39:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Jakub Hájek (6:7).
38:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval Vilém Doležal (6:6).
37:00
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Kryštof Počta (6:5).
35:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún bez asistence (5:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Chmel družstva BLACK ANGELS
30:00
30:00
27:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vilém Doležal, asistoval Jan Belšán (5:4).
25:36
25:28
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
22:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Matěj Kolář (4:3).
21:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún bez asistence (3:3).
21:32
Vyloučen hráč Jan Belšán družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
19:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Fitzsimon, asistoval Vilém Doležal (3:2).
15:00
15:00
10:35
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Štrobach, asistoval Kryštof Počta (3:1).
09:11
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:20
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Tomáš Hájek (2:1).
04:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Tobiáš Hejda (1:1).
04:10
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:04
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Tobiáš Hejda, Jakub Kocourek, Marek Čejka, Lukáš Sůva, Štěpán Kostrhún
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Eduard Vladař; hráči v poli: Matěj Kolář, Tomáš Hájek, Štěpán Novák, Kryštof Počta, Antonín Šubrt