2:3
0:2
- : -

DDM Dynamo Teplice B - TJ Lokomotiva Louny 3:8
12. Matyáš Drobný, 15. Štěpán Hájek, 15. Matyáš Drobný - 1. Jiří Klokočník, 6. Petr Novák, 7. Filip Derfler, 15. Filip Derfler, 16. Filip Derfler, 17. Vít Kraj, 29. Filip Kopecký, 32. Filip Kopecký; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Petr Neumaier; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Matyáš Desenský 20 - Tereza Kalousová 12; po třetinách: 1:3, 2:3, 0:2;
36:00
31:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Kopecký, asistoval Petr Novák (3:8).
28:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Kopecký, asistoval Jiří Klokočník (3:7).
26:51
Vyloučen hráč Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za vražení zády.
24:00
24:00
16:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj, asistoval Jiří Klokočník (3:6).
15:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Derfler, asistoval Daniel Pešula (3:5).
14:26
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Matyáš Drobný, asistoval Jaroslav Skramušský (3:4).
14:18
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Štěpán Hájek, asistoval Matěj Josef Kopřiva (2:4).
14:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Derfler, asistoval Radek Ložan (1:4).
12:00
12:00
11:37
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Matyáš Drobný, asistoval Matěj Lehnert (1:3).
06:57
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Derfler, asistoval Jan Valenta (0:3).
05:30
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Petr Novák, asistoval Jiří Klokočník (0:2).
02:00
Vyloučen hráč Martin Ženíšek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
01:24
Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice B neproměnil Jan Veselý.
00:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Filip Kopecký (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Vít Kraj, Martin Ženíšek, Petr Novák, Jiří Klokočník, Filip Kopecký