0:1
1:1
- : -

FBC Letka Netopýři B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 1:2
39. Ondřej Šrom - 24. Jiří Štindl, 27. Jakub Beran; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:6 + Jiří Štindl OS; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Aleš Látal ? - Vojtěch Černohorský ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:1;
39:00
38:56
Opava vyhrává buly a zápas
38:55
Timeout FBC Letka Netopýři B
38:55
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Ondřej Šrom, asistoval David Radošovský (1:2).
38:55
Na otázku "Jak to padlo?" zazněla pouze odpověď z časomíry "Hokejkou do branky"
38:55
Zkusí letka po TO něco vymyslet za 5 sekund ? Jsou v 6ti
38:49
2 letkaři se faulují vzájemně před opavskou bránou. Rozhodčí ale žáný faul nepískají.
37:40
Radošovský opět do bloku
36:28
Beran namazal před bránu jak máslo na chleba. Letka stále netěží.
33:57
Vyloučen hráč Matěj Halámek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:57
ze situace 2 na 2 následný break 1:0. Opavský golman neskutečně hlídá svatyni.
32:22
Letka nezvládá nahrávky.. Lítá jim to všude. Opava opět vyváží
31:07
Aaaaaaaaaa ve velké bitvě první zranění. Ujímá se ho Pracný.
31:00
2 na 1, Opava končí v rohu
30:25
Vyloučen hráč Dominik Neděla družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:25
Další nepochopené vyloučení.
30:17
3 na 1, Opava opět nic..
29:46
Skalis našel crossem Gavce, ten pálí hodně mimo.
28:53
Vyloučen hráč David Radošovský družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
28:01
Sembol do bloku, Zwinger do bloku.
26:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jakub Beran, asistoval Jan Skála (0:2).
23:07
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jiří Štindl z trestného střílení (0:1).
23:07
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B - osobní trest.
23:07
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nesportovní chování.
23:07
Krásný proměněný nájezd a následná nestikulace k domácí střídaččce se proměňuje v další trest, dokonce osobní a emoce houstnou.
22:30
Střelu po zemi vyráží golman pouze na branku. Násllednou tutovku taktéž luxusně chytá.
22:13
Štindl sám na bránu. Následnou kličku do backhandu exelentně chytá látal.
22:09
Do dřevorubecké soutěže by se tu mohlo zapojít více lidí.
22:01
Vyloučen hráč Michal Gavenda družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
21:24
Vyloučen hráč David Zwinger družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:24
Vyloučení nechápu
21:16
Vyloučen hráč David Radošovský družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:00
Štindl od půlky nad.
20:40
Beran od mantinelu pouze do bloku.
20:15
Vyloučen hráč Viktor Fiala družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
20:15
Sembol chtěl ukázat že na to má a trefuje břevno. Následná sekera na jeho samostatný unik písknutá na 2 minuty,
19:19
Poskočil na po třetí netrefuje prázdnou bránu. Opavský golman rybičkou neskutečný.
18:54
Poskočil opět indeálně netrefuje a střílí do vzdálenějšího rohu
18:17
Poskočil od mantinelu hooodně vedle.
17:39
Vyloučen hráč Ondřej Sembol družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za špatné střídání.
17:39
Ve druhé třetině se florbal hraje spíše vzduchem, než po zemi.
17:39
Opava v 6ti. Nejmladší si jde odsedět.
17:03
Letka z rohu u svojí brány vyhazují lobem na volného hráče za Opavskou obranu. Ten ale nezpracovává.
14:20
Kachyňa to vzal na sebe, ale střílí 20 nad bránu
13:35
Petr Pavelek má premiéru zravotníka a běží na lavičku domácích.
13:01
Dnešní utkání sleuje celých 32 očí.
13:00
13:00
12:16
Ševčík indiviuálně potočil 3 hráče a střílí do středu branky. Tam přeci padá nejvíce golů.
10:10
Domácí v plném počtu.
08:10
Vyloučen hráč Adam Wollný družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:10
Wollný krosčekem vybojoval oslabení pro svůj tým.
07:06
Beran z pozabrankové čáry střílí na branku. Golman pouze vyráží rukou za.
06:19
Rozhodčí si kopl o míčku a máme buly v rohu hostí. Domácí sportovně oevzdávají balón.
05:51
Smejkal na půli hřiště zbytečně vysokou holí,
05:20
Hraje se nahoru, dolů
04:24
Oba golmani mají zatím po jednom zákroku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Netopýři B: brankář: Aleš Látal; hráči v poli: Adam Wollný, Vít Poskočil, Martin Ritz, Petr Bažan, David Radošovský