2:3
4:2
0:1

Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:8p
19. Vojtěch Rusin, 28. Jiří Kohoutek, 31. Michal Smola, 44. Dominik Czeszewski, 50. Michael Souček, 54. Lukáš Kučera, 58. Jiří Kohoutek - 10. Martin Gattnar, 16. Martin Gattnar, 24. Jan Toman, 27. Ondřej Sidunov, 32. Štěpán Kaleta, 56. Martin Gattnar, 56. Adam Choma, 65. Adam Choma; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Denemark 25 - Petr Maláč 23; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:2, 0:1;
64:59
65:00
Nejlepším hráčem hostí se stává Martin Gattnar a za domácí Lukáš Kučera
64:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (7:8).
61:10
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
60:00
60:00
Komentář trenéra hostů: Ztráta 1 bodu, děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: "Spravedlivá dělba bodů. Škoda gólu v prodloužení, tam jsme to měli zahrát více zkušeně. Díky Vítkám za kvalitní mač a šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu, Domácí 11, hosté 11
59:01
Další chyba u domácí branky, kterou Denemark znovu chytá.
57:49
Denemark skvěle chytá střelbu od hostů.
57:24
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Lukáš Kučera (7:7).
57:24
Kučera se chystá vystřelit, ale v tom mu Kohoutek vezme balón a dává gól.
55:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma z trestného střílení (6:7).
55:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar bez asistence (6:6).
53:03
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jiří Kohoutek (6:5).
53:03
Kučera má volný výběh a posílá balónek k tyčce hostů.
51:30
Do konce zbývá 8 a půl minuty, oba týmy nasazují pořádné tempo.
50:00
Souček znovu před bránou střílí ze vzduchu, netrefuje bránu a tentokrát balónek posílá až do prahy.
49:06
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Lukáš Kučera (5:5).
49:06
Souček sám před bránou Hostů střílí ze vzduchu a dává gól.
48:08
Sákra dnes už po několikáté sbírá nahrávky před domácí bránou od Hostů.
45:19
Matouš Sákra posílá nahrávku hráči z Vítkovic a ten využívá šanci a dává gól.
43:38
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (4:5).
41:09
Dominik Czeszewski při samotném útoku na bránu nedává gól.
40:01
Buly vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Komentář trenéra domácích: "Spravedlivá dělba bodů. Závěr jsme si měli více pohlídat. Díky Vítkám za kvalitní mač a šťastnou cestu domů".
36:30
Vítkovice mají dlouhou dobu balónek pod kontrolou při oslabení.
34:41
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:41
Pardubice mají další šanci dohnat 2 gólové manko.
32:00
Kolem Denemarka právě proletěla stíhačka od Hanzlíka.
31:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Tomáš Hanzlík (3:5).
30:40
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Lukáš Kučera (3:4).
30:40
Smola dostává od kučery crossovou nahrávku a využívá tuto šanci gólem.
28:44
Petr Maláč vychytal situaci 2 na 1.
27:53
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Richard Denkstein (2:4).
27:50
Pardubice stále 5 na 4.
26:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov z trestného střílení (1:4).
26:18
Vyloučen hráč Jan Vojáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
23:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Martin Gattnar (1:3).
22:14
Hosté nedokázali využít přesilovku.
20:14
Vyloučen hráč Michael Souček družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely za 1. třetinu, Domácí: 7, Hosté: 8
18:34
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Lukáš Kučera (1:2).
18:34
Kučera vymotává 2 hráče a po nahrávce Rusin střílí a dává první gól dnešního zápasu.
16:48
Pardubice mají více šancí, než Hosté, ale nedaří se je proměnit.
15:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Choma (0:2).
15:12
Stejní hráči dávají góla ze stejného místa.
13:55
Sákra blokuje nahrávku před bránou.
11:29
Petric po druhé za sebou netrefuje bránu.
09:03
09:03
Vítkovice mají první šanci, kterou proměňují v gól.
04:46
Pardubice stále nepouští Vítkovice ke střelbě.
02:27
Vítkovice se zatím nedostali ke střelbě.
00:55
Pardubice mají 1. střelu a a šanci 3 na 2 neproměňují.
00:01
Buly vyhrávají Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Ondřej Čech, Štěpán Kaleta, Rostislav Gattnar, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jiří Kohoutek, Michal Smola, Lukáš Kučera, Vojtěch Rusin, Michael Souček