3:1
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:3
23. Matěj Jambor, 31. Jiří Koklar, 40. Petr Majer, 47. David Horký, 54. Sebastian Maxa - 20. Lukáš Dubský, 30. Michael Řehák, 53. Michael Řehák; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Karel Hodík 25 - Filip Čermák 34; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:1;
60:00
střely ve 3. tř. 12:9, celkem 39:28
60:00
komentář trenéra hostí: V dnešním utkání nám chyběli rozdíloví hráči, kteří by strhli výkon celého týmu. Dnes se nám příliš nedařilo plnit některé pokyny. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
komentář trenéra domácích:
60:00
komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Dnes kvalitní utkání a za nás velmi dobré zejména do obrany, kdy jsme se vyvarovali zbytečných výpadků a až na pár chyb odehráli dobrý zápas. Dopředu to pořád drhne, nejsme tak efektivní jak bychom být měli zejména při delší hře na míčku. První část ZČ je za námi, absencí máme až moc, věřím, že nám repre pauza pomůže dát se dohromady a do Brna vyrazíme v plné síle."
55:34
hosté se snaží domácí vytáhnout z dobrého obranného postavení pomalou rozehrávkou
53:19
po přečíslení hostů vzápětí Maxa na druhé straně vrací domácím dvoubrankové vedení
53:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa bez asistence (5:3).
52:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Tomáš Dibelka (4:3).
46:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Jiří Koklar (4:2).
45:44
Hurt si počkal bez balónku na Majera, dovolím si říct, že dvojka je dost milosrdná
45:43
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
39:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Kolář (3:2).
38:31
přwsilovka hostí je výrazně nebezpečnější
37:11
Vyloučen hráč David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
33:27
Vyloučen hráč Tomáš Dibelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
32:23
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
32:00
Majer po krásném průniku zpět před branku na Jambora, ten těsně míjí
30:16
přesilovky dnes domácím opravdu nejdou, ale gól naštěstí přichází i tak
30:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Sebastian Maxa (2:2).
29:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (1:2).
29:14
Slunečko jen těsně nad
28:11
Vyloučen hráč Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
22:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Petr Majer (1:1).
19:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Tomáš Dibelka (0:1).
18:50
Koklar předvádí svoji silnou stránku, hru v oslabení
18:31
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
15:40
druhá přesilovka za sebou, domácí ale nejsou moc nebezpeční
15:08
Vyloučen hráč Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
13:38
míček drží hosté a ukrajují čas ze svého oslabení
12:48
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.