1:1
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Prague Tigers 4:5
12. Jan Vokáč, 13. Erik Kocur, 28. Jan Vokáč, 32. Erik Kocur - 4. František Blecha, 6. Kryštof Schovánek, 18. Kryštof Schovánek, 38. Lukáš Kaprhál, 38. Adam Jánský; rozhodčí: Michael Zeman - Jaroslav Verner; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek ? - Ondřej Feix ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:2;
45:00
Trenér domácích: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:14
Vyloučen hráč Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
44:14
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
42:40
Vyloučen hráč Adam Jánský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
37:52
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
37:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Jánský, asistoval Jakub Štellner (4:5).
37:11
Vlastní branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál (4:4).
31:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (4:3).
30:50
Vyloučen hráč Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
27:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Lukáš Kaprhál (3:3).
18:36
Vyloučen hráč Lukáš Vostárek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
17:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval Tobiáš Průša (2:3).
15:00
15:00
12:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Kaprhál (2:2).
11:15
05:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval František Blecha (0:2).
03:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil František Blecha, asistoval Michal Novák (0:1).
01:40
Vyloučen hráč Lukáš Vostárek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Ondřej Feix; hráči v poli: Tomáš Jirička, Adam Jánský, Filip Snížek, Jakub Štellner, Kryštof Schovánek
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Filip Šimůnek; hráči v poli: Michal Libecait, Lukáš Kaprhál, Jan Vokáč, Josef Jupa, Erik Kocur