1:2
- : -
TROOPERS

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - TROOPERS 5:4
1. Jakub Suchý, 14. Josef Knebl, 16. Ivo Capil, 17. Jiří Škrla, 33. Jakub Suchý - 17. Massimo Marassi, 28. Mark Grishchenko, 31. Massimo Marassi, 39. Jiří Lipovský; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Laporčák ? - Michal Rusman ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:2;
45:00
44:24
Vyloučen hráč Ivo Capil družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
43:50
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
43:50
Vyloučen hráč Vojtěch Saksa družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za bránění ve hře.
38:18
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Lipovský, asistoval Ondřej Beránek (5:4).
32:05
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Vojtěch Saksa (5:3).
30:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil Massimo Marassi, asistoval Jiří Lipovský (4:3).
30:00
30:00
27:48
Vyloučen hráč Adam Schön družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
27:30
Branku družstva TROOPERS vstřelil Mark Grishchenko, asistoval Jiří Lipovský (4:2).
19:33
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:38
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Škrla, asistoval Tomáš Petr Marek (4:1).
16:11
15:14
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Ivo Capil bez asistence (3:0).
15:00
15:00
13:50
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Josef Knebl, asistoval Ivo Capil (2:0).
00:18
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Pavel Hons (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robin Hromeček a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: David Laporčák; hráči v poli: Vojtěch Saksa, Jakub Suchý, Pavel Hons, Adam Schön, Štěpán Böhm