3:0
0:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Bulldogs Brno 5:3
7. Samantha Makovičkova, 9. Tereza Uhlířová, 14. Natálie Kobylíková, 21. Samantha Makovičkova, 24. Lucie Oujezdská - 9. Lucie Němcová, 11. Veronika Stuchlíková, 11. Lucie Němcová; rozhodčí: Petr Vystrčil - Vojtěch Duda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Dobrovolná ? - Petra Nejedlíková ?; po třetinách: 2:3, 3:0, 0:0;
36:00
24:00
24:00
23:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Oujezdská, asistoval Samantha Makovičkova (5:3).
20:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Samantha Makovičkova, asistoval Tereza Tkadlecová (4:3).
14:20
Vyloučen hráč Lucie Oujezdská družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
13:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Tereza Pokorná (3:3).
12:00
12:00
10:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lucie Němcová, asistoval Adéla Svobodová (2:3).
10:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Stuchlíková bez asistence (2:2).
08:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tereza Uhlířová bez asistence (2:1).
08:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lucie Němcová, asistoval Michala Škodová (1:1).
06:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Samantha Makovičkova, asistoval Lucie Oujezdská (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Vystrčil a Vojtěch Duda.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Karolína Dobrovolná; hráči v poli: Samantha Makovičkova, Tereza Tkadlecová, Eliška Nesnídalová, Adéla Prokešová, Lucie Oujezdská