1:6
0:4
- : -

Fencers Havířov - TJ Slovan Havířov D Králikáři 3:13
12. Radek Lipowski, 12. Vojtěch Mahdal, 19. Jakub Horňak - 2. Jakub Novotný, 8. Michal Prorok, 10. Roman Roháček, 13. Lukáš Szeruda, 16. Jiří Gregor, 17. Petr Řezáč, 20. Vojtěch Vavrečka, 21. Vojtěch Vavrečka, 23. Michal Kozelský, 28. Pavel Kukuczka, 29. Michal Kozelský, 32. Vojtěch Vavrečka, 33. Radovan Vajda; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1 + Martin Šomek 5; využití: 2:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Ondřej Butora ? - Jan Skipala ?; po třetinách: 2:3, 1:6, 0:4;
36:00
32:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Radovan Vajda bez asistence (3:13).
31:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Martin Šomek (3:12).
29:08
Vyloučen hráč Roman Švacho družstva Fencers Havířov na 2 minuty za sekání.
28:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Michal Kozelský, asistoval Jan Kondé (3:11).
27:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Pavel Kukuczka, asistoval Michal Prorok (3:10).
27:10
Vyloučen hráč Vojtěch Mahdal družstva Fencers Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
22:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Michal Kozelský, asistoval Vojtěch Vavrečka (3:9).
20:23
Timeout Fencers Havířov
20:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Michal Kozelský (3:8).
19:33
18:53
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Jakub Horňak, asistoval Lukáš Szeruda (3:6).
16:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Petr Řezáč, asistoval Jiří Gregor (2:6).
15:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Jiří Gregor, asistoval Michal Kozelský (2:5).
15:41
Vyloučen hráč Martin Šomek družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři na 5 minut za hrubost.
12:07
Vlastní branku družstva Fencers Havířov vstřelil Lukáš Szeruda (2:4).
12:00
12:00
11:55
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Vojtěch Mahdal, asistoval Lumír Vontroba (2:3).
11:15
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Radek Lipowski bez asistence (1:3).
11:11
Vyloučen hráč Pavel Kukuczka družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři na 2 minuty za špatné střídání.
09:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Roman Roháček, asistoval Michal Prorok (0:3).
07:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Michal Prorok, asistoval Jakub Novotný (0:2).
01:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov D Králikáři vstřelil Jakub Novotný, asistoval Roman Roháček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov D Králikáři: brankář: Jan Skipala; hráči v poli: Jan Kondé, Petr Řezáč, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Vojtěch Vavrečka