3:1
0:1
- : -

Bulldogs Brno - Snipers Třebíč 5:3
12. Marek Šauer, 14. Adam Zukal, 20. Filip Antel, 23. Adam Vágner, 24. Filip Antel - 3. Jan Kružík, 26. Jan Kružík, 44. Jan Makovický; rozhodčí: Jakub Vaňásek - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Pokorný ? - Roman Kedroň ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:1;
45:00
44:59
Máme konec zápasu, u kterého s Brno zaslouženě připisuje výhru.
44:29
Situaci 2 na 1 řeší obránce Třebíče.
43:20
Po chybném výhozu brankáře dává Třebíč gól.
43:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Makovický bez asistence (5:3).
41:34
Timeout Bulldogs Brno
41:09
Chybu v rozehrávce, Brno naštěstí pro Třebíč nepotrestalo.
40:29
Třebíč v plném počtu.
39:00
Tato situace nehraje Třebíčí vůbec do karet. Prohrávají o 3 góly ve 3. třetině a ještě oslabení. Hosti musí zabrat.
38:15
Vyloučen hráč Luboš Pochop družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
36:26
Na závěr oslabení Brno pohrozilo únikem, který si pohlídal hostující brankář. Ale teď jsou stavy vyrovnané a je to a 5 na 5.
35:00
Třebíčské střídačce nestačí jedna přesilovka a dožaduje se další.
34:29
Třebíč by potřebovala dát gól.
34:28
Vyloučen hráč Marek Pulda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
33:00
Zmatky v domácí rozehrávce ze teré se vyvynula šance Třebíče, ale hráč netrefuje ani míček.
31:45
Brno teď motá Třebíč na jejich polovině.
30:41
Obrovské šance na straně Třebíče, ale bez gólu.Musíte trefovat zařízení chlapci.
30:00
30:00
29:59
Druhou třetinu jsme zakončili nebezpečnou střelou Brna, ale vše letí nad bránu.
28:30
Brno drží míček a kombinuje na polovině soupeře.Třebíč se občas k balónku dostane, ale obrana Brna je jako Velka čínská teď.
27:30
Třebíč se snaží, ale je velice náročné dostat míček do brány Brna.
26:35
I pře to, že hosté prohrávají, je na jejich střídačce stále optimistická nálada a trenér celkem vtipně komentuje dění na hřišti.
25:02
Gól Třebíče po standartní situaci.
25:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Kružík, asistoval Šimon Šplíchal (5:2).
24:59
Třebíč nahazuje dlouhé balony, ale Brno si vše hlídá.
23:25
Nádhernou střelou od mantinelu uklidil hráč z Brna míček do brány.
23:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Tomáš Liška (5:1).
22:47
Po nádherní kombinaci zvyšuje Brno své vedení.
22:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Vágner, asistoval Filip Antel (4:1).
21:17
Třebíč se konečně po dlouhé době dostala k míčku, ale Brno si ho hned vrací zpátky.
19:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Adam Zukal (3:1).
18:25
Tvrdá střela Brna končí na břevně, myslím, že brankář hostů slyší zvonění tyče ještě teď.
17:50
Po přestávce se nic nezměnilo a Brno stále udává tempo hry.
15:01
Rozhodčí jsou co se týče vhazování přísní a hned z něj vyhazují, bez upozornění.
15:00
15:00
14:55
Hráč s číslem 38 tvrdě poslal protihráče k zemi, ale i tak má problém s výrokem. a hádá se.
13:19
Tlak a aktivita Brna se vyplácí a Brno otáčí zápas.
13:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Zukal, asistoval Filip Antel (2:1).
13:00
Brno určuje tempo hry.
11:55
Třebíč se snažila držet míček za svou bránou, ale Brno vybojovalo míček a dává vyrovnávací gól.
11:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Marek Šauer, asistoval Marek Pulda (1:1).
09:56
Po tvrdém souboji zůstal jeden z hostujících hráčů ležet, ale zvedá se a dostává potlesk od celé haly.
09:15
Neuvěřitelný zákrok hostujícího brankáře.
08:30
Po dlouhé době je u míčku Třebíč.
07:35
Brno má spoustu šancí, ale většina letí mimo hřiště.
07:00
Třebíč hraje na dlouhé nahazované balóny za obranu.
06:00
Většinu času je u míčku Brno a nepouští hosty na svou polovinu.
04:43
Hostující brankář teď výborným zákrokem podržel svůj tým.
02:06
Domácí obránce tečoval střelu a míček skončil v bráně a hosté vedou.
02:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Kružík, asistoval Jan Venhoda (0:1).
01:11
Prudká střela z čepele domácího hráče, ale naštěstí pro Třebíč letí vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vaňásek a Štěpán Vyskočil.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Roman Kedroň; hráči v poli: Tadeáš Janíček, Šimon Šplíchal, Lukáš Bartes, Jiří Procházka, Jan Kružík
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Karel Pokorný; hráči v poli: Ondřej Marcinka, Michal Bžoněk, Jan Svoboda, Jan Skalník, Denis Müller